RoboCop: Rogue City’ye Yeni Özellikler Geldi!

RoboCop: Rogue City, yakın zamanda satışa sunulan ve beğenilen FPS oyunlarından bir tanesi. Efsane film serisini ve karakterlerini temel alan, bu noktada pek çok unsura da yer veren yapım, özellikle 80’ler aksiyon sineması tutkunları için eşine az rastlanır bir örnek. Oyunun yapımcı şirketi Teyon, bu deneyimin daha iyi bir boyuta ulaşması için yeni bir güncelleme yayınladı. Şimdi detaylara birlikte bakalım.

RoboCop: Rogue City için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme sayesinde hem oyundaki irili ufaklı pek çok hata düzeltiliyor ve performans artışı sağlanıyor, hem de yeni özellikler eklenerek daha kapsamlı deneyimlerin önü açılıyor.

RoboCop: Rogue City'ye Yeni Özellikler Geldi!

RoboCop: Rogue City PC güncellemesi neler sunuyor?

Oyuna yeni bir mod ekleniyor, yani “New Game Plus.” Bu mod sayesinde, yenilmez bir robot polis olarak, tüm özellikler aktif ve tüm silahlar en gelişmiş halleriyle yola çıkıyor ve tüm macerayı baştan sona bu kez daha güçlü bir şekilde deneyimleyebiliyorsunuz. Bu modu oynamak için oyunu bitirmeniz şart. Eğer bitirdiyseniz, güncellemeyi yaptıktan sonra son kayıt dosyasına giderek tekrar bitirin ve karşınıza yeni mod gelmiş olacak.

Bu arada, oyunu bitirince yeni altın renkli Golden Auto-9’u da kullanabilirsiniz.
Güncellemeyle gelen bir diğer yenilik ise, “There Will be Trouble” zorluk seviyesi. Bu zorluk seviyesini seçtiğinizde, artık karşınızdaki düşmanların daha zorlu olduğunu, dolayısıyla hataya daha az yer olduğunu göreceksiniz. Eğer yeteneklerinizi test etmek istiyorsanız, bu modu seçerek oynayabilirsiniz.

Ek olarak bir de bunlar var:

– Oyuna daha fazla Auto-9 Chip’i ve Board’u eklendi.

– Ateş ederken ya da düşmanı sağ elle yakalayıp fırlatırken bazen karşılaşılan sorunlar düzeltildi.

Daha fazla detay için buraya bakabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/news/app/1681430/view/3972804940372291728?l=english

Güncelleme, dün itibarıyla PC sürümü için yayınlanmıştı. Bugün gün içinde de konsol sürümleri için yayınlanması bekleniyor.

RoboCop: Rogue City, şu an Steam’de %30 indirimli olarak 17.49 dolara satılıyor. TL olarak hesapladığımızda, 530 TL yapıyor. Eğer 80’ler aksiyon sinemasını ve FPS oyunlarını seviyorsanız, bu oyuna şans vermenizi öneriyoruz.

İlgili Haberler:

>> En Çok Satan Oyunlar Listesinde Hogwarts Legacy Fırtınası Esiyor!