Samsgun Galaxy S21 FE hakkında ilk ayrıntılar belli oldu!

Galaxy S21 FE
Google News Abone Ol

Samsung’un Galaxy S21 FE olduğu düşünülen modelinin, piyasaya sürüleceği tarih ve bazı teknik detayları hakkında ilk ayrıntılar ortaya çıktı

Geçtiğimiz ay Samsung’un amiral gemisi serisi olan Galaxy S21 ailesi tanıtıldı. Bu seri ile tanıtılan, Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modelleri bir hayli ilgi gördü diyebiliriz. Serinin fiyatlarına baktığımızda ise, serinin bir önceki ailesi olan Galaxy S20 ile aynı fiyat etiketine sahip oldular. Fakat ülkemizde, geçen seneden bu zamana kadar artan kur değerleri ve eklenen vergilerden dolayı geçen seneye göre çok daha pahalıya çıkacak diyebiliriz. Bu yüzden tüketiciler tarafından Galaxy S21 modellerini uygun fiyattan alma isteği oluştu. Samsung’da Galaxy S21 ailesine ait uygun fiyat etiketine sahip bir modelin piyasaya sürüleceğinin müjdesini verdi.

Türkiye gibi diğer ülkelerde de yaşanan fiyat sorunlarından dolayı Samsung, Galaxy S21 serisinin benzer özelliklere sahip daha uygun bir versiyonunun piyasaya sürüleceğini duyurdu. Haftalar sonra Galaxy S21 FE olduğu düşünülen model bazı teknik özellikleri ile karşımıza çıktı. İşte Galaxy S21 ailesinin uygun fiyatlı üyesi hakkında ilk ayrıntılar.

Samsung Galaxy S21 FE neler sunacak

Samsung’un Galaxy S21 FE modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. SM-G990B model numarasını taşıyacak olan cihaz, diğer S21 modellerinden bazı özellikleri alacak. Beyaz, gri, pembe ve mor gibi renk seçeneklerinin olması beklenen modelin, 128 GB ve 256 GB dahili depolama seçeneklerinin olacağı da kesinleşti.

Galaxy S21 FE

Aynı zamanda yeni modelin 5G özelliği taşıyacağı ve Android 11 ile kutudan çıkacağı biliniyo­r. Yeni model hakkında sızdırılan başka özellik henüz yok. Cihazın, ülkemizde satışa sunulacağı hakkında henüz resmî bir açıklama da bulunmuyor. Fakat Samsung, söz konusu modelin 4G versiyonunu piyasaya sürerse, daha da uygun fiyat etiketine sahip olacaktır. Böyle ülkemizde satışa sunulma ihtimali de yükselecektir.

Henüz hakkında ilk sızıntılar gerçekleşen modelin tanıtım tarihi hakkında net bir bilgi yok. Fakat bu yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulması bekleniyo­r. Tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni model hakkında daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Türkiye ihtimalli Samsung Galaxy A52 4G, tüm özellikleriyle karşımızda!

>> Samsung’un Galaxy F62 paylaşımı, kullanıcıları sabırsızlandırdı!


CEVAP VER