Samsung Galaxy S21 FE kanlı canlı görüntülendi: Yakında sahalarda!

Galaxy S21 FE
Samsung’un uygun fiyatlı amiral gemisi modeli Galaxy S21 FE kanlı canlı görüntülendi İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.
Bildiğiniz üzere Galaxy S21 FE modelinin aylar öncesinden piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Fakat halihazırda Dünya’da olan çip krizi nedeniyle söz konusu modelin piyasaya sürülme tarihi ertelendi. Sürekli çip sıkıntıları ile karşı karşıya kalan Samsung, yeni modelin piyasaya sürülme tarihini sürekli erteledi. Sonunda yeni modelin kanlı canlı görüntüleri ortaya çıktı. Artık yeni modelin piyasaya sürülmesine haftalar kaldığı düşünülüyor. Bununla beraber Galaxy S21 FE modelinin özellikleri de belli oldu. İşte yakında tanıtılacak ve ülkemizde de satışa sunulacak. Yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S21 FE kanlı canlı görüntülendi: Yakında sahalarda!

Galaxy S21 FE

.
Galaxy S21 FE modelinin tasarım detaylarını incelediğimizde diğer S21 serisi modellerine benzer bir kamera kurulumunun karşımıza çıktığını görmekteyiz. Dikey konumlandırılmış 3’lü kamera ile karşımıza çıkan model, ekran tarafında ise delikli ekran tasarımı ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Qualcomm’un Snapdragon 888 amiral gemisi işlemcisini kullanacak modelin Türkiye’de satılacak versiyonunda ise Exynos 2100 kullanılması bekleniyor. Genel olarak Türkiye’de satışa sunulan Exynos işlemcili Samsung modelinin Snapdragon işlemcili versiyonundan biraz daha güçsüz olduğunu söyleyebiliriz. Fakat Exynos 2100 işlemcisi de amiral gemisi bir işlemci olarak karşınıza çıktığı için performans olarak beklentileri sonuna kadar karşılayacaktır.
Galaxy S21 FE
Ekran tarafını incelediğimizde ise 6.4 inçlik AMOLED bir panelin karşımıza çıktığını görüyoruz. Galaxy S20 FE tasarımına benzeyen bir form ile karşımıza çıkacak olan modelin 4500 mAh’lik bir pili mevcut. Aynı zamanda kablosuz şarj ve ters kablosuz şarj özellikleri de bu modelde bulunmakta. Bununla beraber hızlı şarj özelliğinin de olması bekleniyor. Galaxy S21 FE modeli, beyaz, lavanta, krem ve siyah dahil olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına sunulacak. Ayrıca S21 FE modelinin ülkemizde de satışa sunulacağına dair sızıntılar mevcut. Eğer söz konusu model, ülkemizde satışa sunulursa Galaxy S21 serisinin en uygun fiyat modeli olarak karşımıza çıkacaktır. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.
İlgili Haberler
. . . . .