Samsung’un Galaxy F62 paylaşımı, kullanıcıları sabırsızlandırdı!

samsung galaxy f62
Google News Abone Ol

Samsung’un yakında tanıtılması beklenen Galaxy F62 modeli hakkında resmî olarak ilk ipuçları geldi. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

Samsung’un kamerası ve tam ekranı ile ön plana çıkacak modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Artık yeni model, tanıtım için gün sayıyor diyebiliriz. Yeni model, geçtiğimiz aylarda GeekBench’te ortaya çıkmıştı. 7.000 mAh devasa bataryası ile gündeme gelen yeni model, sabırsızlıkla bekleniyordu. Artık Samsung tarafından paylaşılan görsel ile tanıtımına günler kaldı diyebiliriz. Neredeyse tüm özellikleri ortaya çıkan yemi modelin, işte fiyatı ve özellikleri.

Samsung Galaxy F62 neler sunaca­k

Cihazda ilk dikkat çeken detay kamera kurulumu oluyor. Dörtlü kamera kurulumu tercih edilen modelde kameralardan bir tanesi 64 MP çözünürlüğünde olacak. Diğer arka kameralar hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Fakat ön tarafında ise 32 MP çözünürlüğünde bir lens bulunacağı kesinleşmiş durumda.

samsung galaxy f62

Samsung, önümüzdeki günlerde tanıtacağı Galaxy F62 modelinde ‘’TAM Hızla’’ sloganını ön plana çıkarttı. Bununla beraber telefonun ana hatlarının paylaşıldığı görselde iddialı cümleler görmekteyiz. Yeterince hızlı olduğunu mu düşünüyorsun, benzeri soruları içeren cümleler, yeni model hakkındaki beklentileri arttırdı.

Galaxy F62

Yeni model, Exynos 9825 işlemciye sahip olacak. Bununla beraber 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya da sahip olacağı ön görülüyo­r. Aynı zamanda Android 11 işletim sistemi ile kutudan çıkacak model, ONE UI 3.1 arayüzünü kullanaca­k.

samsung galaxy f62

Telefonun sızdırılan görsellerini ve Samsung tarafından paylaşılan tanıtım öncesi görselleri incelediğimizde, harika bir orta segmente ait telefon geliyor diyebiliriz. Cihaz, ilk olarak Hindistan’da satışa sunulaca­k. Yeni modelin Hindistan satış fiyatı ise 25.000 Hindistan rupisi civarında olacak. Galaxy F62’nin Türkiye dahil diğer ülkelerde satılıp satılmayacağına dair net bir bilgi bulunmuyor. Fakat ülkemizde satıldığı takdirde, tasarımı dahil birçok özelliği ile ilgi odağı olaca­k gibi görünüyo­r. Fiyatını türk lirasına dönüştürdüğümüzde ise, 2400 TL civarında olduğunu görüyoruz. Bu fiyata vergiler eklendiği takdirde 3500 TL değerini bulacaktır. Fakat yine de fiyat performansı baz alarak değerlendirdiğimizde değerini karşıladığını söyleyebiliriz.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy M12 sessiz bir şekilde tanıtıldı

>> Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 beklenenden erken gelebilir


CEVAP VER