Samsung Galaxy A13 4G Yakında Tanıtılacak: En Ucuz Samsung Telefonu!

Galaxy A13

Samsung’un giriş seviyesi akıllı telefon serisine Galaxy A13 4G modeli de ekleniyor. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

İnsanların akıllı telefonlara olan ihtiyaçları azaldıkça, yüksek özelliklere sahip modellere de talepleri azalıyor. Bu talepleri fark eden dev markalar, her fiyat bütçesine modeller üretmeye devam ediyor. Samsung’un giriş seviyesi akıllı telefon olarak karşımıza çıkacağı yeni A serisi modeli hakkında bazı teknik özellikler belli oldu. Serinin bir önceki modelinin ülkemizde bir hayli ilgi gördüğünü biliyoruz. Bu yüzden söz konusu modelin de uygun fiyattan satışa sunulacağı ve adından sıkça söz edileceği tahmin ediliyor. Geçtiğimiz aylarda, serinin 5G varyantı piyasaya sürülmüştü. Samsung’un uygun fiyatlı 5G modellerinin arasında adından sıkça söz ettirmeyi başaran Galaxy A13 modelinin 4G versiyonu yolda. İşte yakında ülkemizde de tanıtılması beklenen, çoğu ayrıntısı ortaya çıkan yeni model hakkında tüm detaylar.

Samsung Galaxy A13 4G Yakında Tanıtılacak: En Ucuz Samsung Telefonu!

Galaxy A13

Samsung’un geçtiğimiz aylarda 5G versiyonunu piyasaya sürdüğü Galaxy A13 5G, bir hayli ilgi görmüştü. Fakat 5G bağlantı desteği bulunmayan ülkelerde söz konusu model satılmamıştı. Yakında piyasaya sürülmesi beklenen ve bazı sertifikasyon sitelerinde ortaya çıkan Galaxy A13 4G modelinin, ülkemize de giril yapması bekleniyor. ayrıca serinin önceki modeli olan Galaxy A12’ye göre bir kıyas yaptığımızda, yeni modelin uygun fiyata satılacağını da söyleyebiliriz.

Galaxy A13

Giriş segment akıllı telefon olarak karşımıza çıkacak olan cihaz, Samsung tarafından geliştirilen Exynos 850 işlemcisine sahip olacak. Ayrıca bu işlemciyi 3 GB RAM ile de destekleyecek. Sayısal verilerde 3 GB RAM’in yetersiz kalabileceğini düşünebilirsiniz. Fakat giriş seviyesi bir akıllı telefon olarak düşünürsek, bu özelliklerin gündelik yaşamı kurtaracak özellikler olduğunu söyleyebiliriz.

Serinin önceki modellerine benzer bir tasarıma sahip olan cihaz, dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu ile gelecek. 6,5 inçlik LCD paneli ise, damla çentikli bir tasarım ile bizleri karşılıyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Windows 10 Gereksiz Dosyalar Nasıl Silinir: Programsız Yöntem!

>> Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (31 Ocak 2022-7 Şubat 2022)