Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (31 Ocak 2022-7 Şubat 2022)

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri

Bu hafta akıllı telefon sektöründe önemli gelişmelere şahit olduk. İşte haftalık akıllı telefon haberleri ve tüm gelişmeler.

.

Akıllı telefonlarda yeni bir çağın kapısındayız diyebiliriz. Çünkü son 5 yıl içerisinde üretilen akıllı telefonlar arasında çok büyük fark var. Söz konusu tasarımlar hala stabil kalmış değil. Hala her geçen gün daha farklı tasarımlar karşımıza çıkıyor. Son yıllarda bir hayli revaçta olan katlanabili­r akıllı telefonlar, sektöre yön verece­k gibi görünüyo­r. Katlanabili­r telefonların yanı sıra farklı konsept tasarımlar da karşımıza çıkıyo­r. Bunun yanı sıra geçtiğimiz hafta içerisinde çok sayıda akıllı telefon hakkında Akıllı gelişmeler, sızıntılar gerçekleşti. İşte bir hafta içerisinde karşımıza çıkan akıllı telefon haberleri.

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (31 Ocak 2022-7 Şubat 2022)

Uygun Fiyatlı iPhone, Ülkemizde de Satılacak. İşte iPhone SE 3!

iPhone SE 3

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan söylentileri incelediğimizde, iPhone SE 3 2022 modelinin tanıtım tarihi için 8 Mart işaret ediliyor. Fakat bu söylentilerin henüz kesinleşmediğini belirtelim. Önümüzde günlerde yeni modelin tanıtım tarihi kesinleşecektir. Ayrıca 8Mart tarihinde tanıtıldığı takdirde, haftalar sonra da ülkemize giriş yapacaktır. Çünkü ülkemizde Apple markasının ürünlerini beğenen, fakat artan dolar kurundan dolayı satın alamayan kullanıcılar, artık Apple marka akıllı telefona kolaylıkla ulaşabilecekler.

Samsung Galaxy S22 Ultra Depolama Alanı Bitmeyecek: İşte Nedeni!

Galaxy S22 Ultra

Söz konusu modelde 1 TB‘lık depolama seçeneğinin kullanıcılara sunulacağı belli oldu. Android tarafında yalnızca birkaç modelde sunulan 1 TB’lık depolama seçeneği, Samsung’un amiral gemisi serisinde karşımıza çıkan. Şuan için yalnızca serinin Ultra modelinde karşımıza çıkması beklene seçeneğin, serinin diğer modellerinde de olması bekleniyor. Fakat henüz bu iddiaların kesinleşmediğin, 9 Şubat tarihinde yapılacak etkinlikte yeni modellerin tüm özellikleri belli olacaktır.

Açılın Orta Segment Canavarı Geliyor: İşte Poco X4 5G

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri

İddialara göre söz konusu model, Qualcomm imzalı Snapdragon 695 işlemcisinden güç alacak. 6 GB RAM ile desteklenecek olan bu işlemcinin, gündelik kullanımda sonuna kadar beklentiyi karşılayacak bir yonga seti olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca performans odaklı bir işlemci olduğunu da belirtelim. Genellikle uygun fiyatlı 5G modellerde görmeye alışık olduğumuz Snapdragon 695, uzun süre kasmadan telefonunuzu idare edebilir güçte.

Türkiye İhtimalli Realme 9 5G Ortaya Çıktı: Bu Fiyat Piyasayı Sallar!

Realme 9

Realme 9 5G modeli hakkında sızdırılan ilk detayları incelediğimizde, MediaTek imzalı Dimensity 810 yongasının kullanıldığını görmekteyiz. genellikle orta segmentin üst basamaklarında kullanılan işlemcinin, uzun süreli kullanımda dahi sorun yaratmayan bir işlemci olduğunu söyleyebiliriz. Fakat oyun veya işlemciyi biraz zorlayan uygulamalar kullanıldığında biraz ısınma sorunları oluşabilir. Bu durumda da, uygun fiyata satılan üst segment telefon olarak tanıtılacak bir model olacağı için, görmezden gelinebilecek bir sorun.

Oppo, Z Flip 3 Benzeri Bir Model Üzerinde Çalışıyor: İşte Tüm Detaylar!

Oppo

Daha küçük bir ekrana sahip olan, asıl amaca normal bir telefon boyutundaki cihazı daha minimal hale getirmek olan ortadan katlanabilen modelin, Z Flip 3 modeline rakip olması bekleniyor. Ayrıca ortaya çıkan ilk detaylara göre daha avantajlı olacak. İlk sızıntılara göre Oppo’nun yeni katlanır modeli Z Flip 3 modelinden daha uyguna satılacak.

İlgili Haberler

>> GTA 6 Ne Zaman Çıkacak: İşte Tahminlerimiz!

>> App Store Komisyon Kararı Büyük Tepkiye Yol Açabilir: Biraz Acımasızca Oldu Sanki

. . . . .