Samsung Galaxy A13 Ve A23 Tanıtıldı: Giriş Seviyesinin Kralları!

Samsung Galaxy A13

Samsung Galaxy A13 ve A23 modelleri tanıtıldı. İşte Türkiye’de de satışa sunulacak uygun fiyatlı yeni modellerin sundukları.

Samsung Galaxy A serisi modellerinin genellikle uygun fiyatı ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Ülkemizde dolar kuru artmakta olduğu için genellikle uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri tercih ediliyor. Samsung’un yakında ülkemize getirmesi beklenen yeni A serisi modellerinin de, yine piyasaya göre uygun fiyatla satışa sunulması bekleniyor. Tabii ki üst segment modellere benzer özelliklere sahip değil, fakat günlük işleri halledebilecek teknik detaylara sahip. İşte yakın tarihte ülkemize de gelecek Galaxy A13 ve A23 modellerinin sundukları.

Samsung Galaxy A13 Ve A23 Tanıtıldı: Giriş Seviyesinin Kralları!

İlk olarak Samsung Galaxy A23 modelini incelediğimizde, 4G destekli bir modelin olduğunu söyleyebiliriz. 6.4 içlik damla çentikli AMOLED bir panele sahip olan model 60 Hz tazeleme oranına sahip bir ekran ile bizleri karşılıyor. Kamera tarafında ise 50 MP ana kamera, 5 MP ultra geniş açıldı kamera ve iki adet 2 MP yardımcı lens olmak üzere toplam 4 kamera ile sunuluyor. Pil tarafına baktığımızda ise serinin önceki modeli ile aynı kapasite olan 5000 mAh pil bulunuyor. Serinin önceki modelinde 15W’lık hızlı şarj desteği, A23 modelinde 25W’a çıkmış durumda.

Samsung Galaxy A13 Ve A23

Söz konusu A serisinin daha uygun fiyatlı bir modeli olarak sunulan A13 4G, 32GB, 64GB ve 128GB depolama seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. İşlemci tarafında ise Exynos 850 yonga setine sahip olduğunu söyleyelim. Damla çentikli ekrana sahip olan cihaz yine 60 Hz’lik bir ekran tazeleme oranına sahip. Tabii ki bu modelin uygun fiyatlı bir model olduğu için diğer güçlü modeller ile karşılaştırılmaması gerektiğini de belirtelim. Galaxy A13 modelinin 4GB RAM ve 64GB dahili depolamaya sahip versiyonu, 190 Euro’dan satışa sunuluyor. 4GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip versiyonu ise, 210 Euro’dan satışa sunulacak. Galaxy A23 4G hakkında henüz ortaya çıkan bir fiyat sızıntısı ne yazık ki bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde A23 modeli hakkında da sızıntılar gerçekleşecektir. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi 12 ve 12 Pro Avrupa Fiyatları Sızdırıldı!