Samsung Galaxy S22 Türkiye’de Satışta: Fiyatlar Çok Fena

Samsung akıllı telefon kullanıyorsanız

Samsung Galaxy S22 Türkiye’de satışa sunuldu. Böylece hem cihazın fiyatı hem de diğer bazı detaylar kesinleşmiş oldu. Hadi gelin merak edilen ayrıntılara birlikte bakalım.

Dünyanın en büyük teknoloji devleri içerisinde yer alan Samsung yeni cihazlar üretmeye devam ediyor. Bu cihazlar içerisinden bazıları amiral gemisi olarak nitelendiriliyor. Kimileri ise alt segment şeklinde piyasaya sunuluyor. Samsung tarafından düzenlenen Unpacked etkinliği kapsamında 2022 model amiral gemisi tanıtılmıştı.

Galaxy S22 serisi, Note cihazların yerini aldı diyebiliriz. Mesela akıllı kalem S pen bu cihazlarda yer alan bir donanım haline geldi. Lansman sonrasında Samsung tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda tüm bu donanımlar ile birlikte satışların 4 ile 13 Mart aralığında yapılacağı söylenmişti.

Samsung Galaxy S22 Türkiye’de

Güney Koreli teknoloji devi tarafından üretilen bu cihazın en temel modeli 6,1 inç ekran ile geldi. Samsung Galaxy S22 cihazında AMOLED ekran ve 8 GB RAM yer alıyor. Ayrıca 128 GB depolama alanı bulunuyor. Arka kameralar ise 50 megapiksel, 12 megapiksel ve 10 megapiksel kaliteye sahip.

Samsung Galaxy S22 Türkiye'de

Samsung tarafından geliştirilen bu cihaz 14,499 TL üzerinden ön satışa açıldı. Akıllı telefon modelinin Galaxy S22+ cihazı ise 8 GB RAM ile geldi. Android 12 işletim sistemine sahip olan bu cihaz aynı zamanda Snapdragon 8 Gen 1 işlemci kullanıyor. Bu akıllı telefon modelinin fiyatı 19,999 TL olarak belirlendi.

Samsung Galaxy S22 Ultra modeli

Samsung amiral gemisinin en gelişmiş cihazı Ultra modeli oldu. Bu model diğerlerine göre hem çok daha güçlü hem de birçok farklı özelliğe sahip. Mesela batarya gücü 5000 mAh ve 45 watt hızlı şarj özelliği yer alıyor. Depolama bakımından 512 GB seçeneğine de yer verildi.

Bu akıllı telefon modelinde fiyat 22,999 TL olarak belirlendi. Tüm bu fiyatlar gerçekten de fazlasıyla cep yakacak cinsten. Samsung ilerleyen zamanlarda fiyatlarda indirim yapabilir.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy S22 +’a Tonla Para Verdikten Sonra İçini Açar Mısınız? Birileri Açtı! İşte O Video

>> Samsung Galaxy S22 Ultra Ne Kadar Dayanıklı? Telefonu Defalarca Yere Attılar, İşte Video!