Samsung Galaxy A23e Piyasanın En Ucuzu Olacak!

Galaxy A23e

Samsung Galaxy A23e modeli, söz konusu serinin en uygun fiyatlı modeli olarak piyasaya girmeye hazırlanıyor. İşte ortaya çıkan tüm ayrıtılar.

Samsung her sene Galaxy A serisine ait farklı modeller piyasaya sürüyor. Örneğin geçtiğimiz yıl Galaxy A32 A52 ve A72 gibi modeller piyasaya sürülmüştü. Söz konusu modeller her bütçeye hitap eden cihazlar olarak karşımıza çıkıyor. Galaxy A23 modeli ise seriye ait en uygun fiyatlı model olarak karşımıza çıkıyor. Piyasadaki akıllı telefonların genellikle 200 dolardan başldığını söyleyebiliriz. Galaxy A23 modeli, hem orta segment işlecmisi ile hem de 5G desteği ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Sonunda serinin en uygun fiyatlı modeli olarak adlandırabileceğimiz Galaxy A23e modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Söz konusu modelin ilk olarak Hindistan’da satışa sunulacağı biliniyor. Önümüzdeki dmnemlerde ise Türkiye’ye de geleceğine dair iddialar mevcut. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy A23e Piyasanın En Ucuzu Olacak!

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, A23 5G modeline benzer bir tasarım anlayışının hakim olduğunu görmekteyiz. Ön ve arka tasarımlarını genel olarka incelediğimizde, ön panelinde damla çentikli ekran tasarımı kullanıcıları karşılayacak. Arka tarafa baktığımızda ise tekli kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Tabii ki  kullanıcılar en az iki tane kameraya sahip akıllı telefonlara alışık olduğu için tek kamera kulapa az geliyor olabilir. Fakat Galaxy A23e modelinde sunulacak olan kameranın, yazılımsal olarak desteklendiği, ve rakiplerine göre güçlü bir kamera olacağı iddia ediliyor.

Galaxy A23e

Genel olarak gövde tasarımmı Galaxy A23 modeline benzese de, hem teknik özellik tarafında hem de fiyat tarafında Galaxy A23 modelinden çok daha farklı olacak. Şimdilik yalnızca temel tasarım ayrıntılarına sahip olduğumuz modelin henüz diğer teknik özellikleri hakkında bir detay bulunmuyor. Genellikle 4G destekli Samsung modelleri, ülkemizde ilgi gören akıllı telefonlar arasında yer aldığı için söz konusu modelin Türkiye’ye geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Tabii ki bazı iddialar yeni modelin yalnızca Hindistan pazarına özel olarak kalacağı yönünde. Önümüzdeki günlerde Galaxy A23e modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Hızlı Şarj Adaptörü Alma Rehberi! Nelere Dikkat Edilmeli?