Samsung Galaxy A23 5G Sızdırıldı: Bu Telefon Yok Satar!

Galaxy A23 5G

Samsung Galaxy A23 5G Geekbench listelerinde görüldü. İşte uygun fiyatlı 5G telefon olarak Türkiye’de de satılacak model hakkında detaylar.

Samsung her sene Galaxy A serisine ait farklı modeller piyasaya sürüyor. Örneğin geçtiğimiz yıl Galaxy A32 A52 ve A72 gibi modeller piyasaya sürülmüştü. Söz konusu modeller her bütçeye hitap eden cihazlar olarak karşımıza çıkıyor. Galaxy A23 modeli ise seriye ait en uygun fiyatlı model olarak karşımıza çıkacak.

Genel olarak piyasadaki akıllı telefon fiyatlarını değerlendirdiğimizde, yüksek fiyata sahip bir akıllı telefon olarak algılanabilir. Fakat 90 Hz tazeleme oranına sahip ekran ve güçlü bir işlemciye sahip bir akıllı telefon olarak değerlendirirsek, piyasadaki modellere göre uygun fiyattan satışa sunabileceğini söyleyebiliriz. Giriş orta segment arası bir model olarak sunulacak Galaxy A23 hakkında ilk sızıntılar belli oldu. Tasarım detayları ortaya çıkan modelin teknik özelliklerine dair de bazı sızıntılar ortaya çıktı. İşte uygun fiyatlı A serisinin yeni üyesi hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy A23 5G Sızdırıldı: Bu Telefon Yok Satar!

Galaxy A23

Cihaz hakkında zaten birçok bilgiye sahiptik. Fakat Geekbench listelerinde ortaya çıkan modelin, artık tanıtımının yakın olduğunu söyleyebiliriz. Ortaya çıkan belgeleri incelediğimizde söz konusu modelin, tek çekirdeklide 674 çok çekirdeklide ise 2019 puan aldığını görüyoruz. Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 690 yongasında sahip olan modelin, 5G destekli bir telefon olduğunu biliyoruz. Ülkemizde henüz 5G desteği olmasa da uygun fiyatlı 5G destekli akıllı telefon almak için acele ediyorsanız, alınabilecek en ideal modeller arasında yer alıyor.

4 GB RAM desteği ile gelen model ekran tarafına baktığımızda 6.55 inçlik panel ile bizleri karşılıyor. Fakat cihaz, henüz tanıtılmadığı için ortaya çıkan özelliklerin, gerçeği yansıtmayabileceğini belirtelim. Cihazın kameraları hakkında henüz ortaya çıkan bir ayrıntı bulunmuyor. Fakat serinin 4G desteğine sahip versiyonunda 50 MP ana kamera, 5 MP ultra geniş açılı kamera, 2 MP makro kamera ve 2 MP derinlik kamerası bulunuyordu. Muhtemelen serinin 5G versiyonunda da benzer özellikler olacaktır. Fakat teknik özelliklerin genel olarak değerlendirdiğimizde 4G versiyonundan daha güçlü olacaktır.

İlgili Haberler

>> Xiaomi 12S Ultra Yenilenen İsmi İle Yakında Geliyor!

>> M2 İşlemcili iPad Pro Modelinin Fiyatı Sızdırıldı: İşte Detaylar!