Samsung Galaxy A23 5G Devasa Pili İle Piyasaya Sürüldü!

Galaxy A23 5G

Samsung Galaxy A23 5G modeli yüksek pil kapasitesi ve 5G desteği ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. İşte fiyatı ve özellikleri.

Samsung her sene Galaxy A serisine ait farklı modeller piyasaya sürüyor. Örneğin geçtiğimiz yıl Galaxy A32 A52 ve A72 gibi modeller piyasaya sürülmüştü. Söz konusu modeller her bütçeye hitap eden cihazlar olarak karşımıza çıkıyor. Galaxy A23 modeli ise seriye ait en uygun fiyatlı model olarak karşımıza çıkacak.

Genel olarak piyasadaki akıllı telefon fiyatlarını değerlendirdiğimizde, yüksek fiyata sahip bir akıllı telefon olarak algılanabilir. Fakat 90 Hz tazeleme oranına sahip ekran ve güçlü bir işlemciye sahip bir akıllı telefon olarak değerlendirirsek, piyasadaki modellere göre uygun fiyattan satışa sunabileceğini söyleyebiliriz. Giriş orta segment arası bir model olarak sunulacak Galaxy A23 5G tanıtıldı. İşte ülkemizde de satılacak 5G destekli modelin fiyatı ve özellikleri.

Samsung Galaxy A23 5G Devasa Pili İle Piyasaya Sürüldü!

İddialara göre Samsung Galaxy A23 5G, 300€ fiyat etiketi ile kullanıcıları beğenisine sunulacak. genel olarak uygun fiyatlı 5G destekli modellerin 350-400€‘dan başladığını biliyoruz. Samsung ise yıllardır A2x serisi modelleri ile kendisini kanıtlamış bir seri olarak karşımıza çıkıyor. Serinin önceki modeli Galaxy A22, 4G destekli bir model olarak karşımıza çıkıyordu. Söz konusu cihazın da hali hazırda 4500 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim. Muhtemelen Galaxy A23 5G modeli de 5000-5500 TL civarında bir fiyat etiketine sahip olacaktır.

Galaxy A23 5G

6.6 inçlik ekran ile bizleri karşılayan model, dörtlü arka kamera ile geliyor. Bu kameralar, OIS destekli 50 MP f/1.8 ana kamera, 5 MP ultra geniş açılı kamera, 2 MP derinlik kamerası ve 2 MP makro kamera bulunacak. RAM ve depolama alanı tarafında da 4, 6,8 GB’lık RAM seçenekleri ile gelecek olan model, 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanına shaip olacak. Aynı zamanda Bluetooth 5.1 bağlantısının olacağı da biliniyor.

Ayrıca cihazın 4G destekli versiyonunun da üretileceğine dair sızıntılar mevcut. 4G destekli varyantı hem daha uyguna satılırken, hem de Türkiye’ye gelme ihtimali artacaktır. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü İle Şov Yapacak