Samsung Galaxy A34 5G Orta Segmentte Rakip Tanımaz!

Samsung Galaxy A34

Samsung Galaxy A34 5G modeli sızdırıldı. İşte Türkiye’de de satılacak uygun fiyatlı 5G telefon modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Bildiğiniz üzere Samsung’un Galaxy A serisi bir hayli sevilen modeller arasında. Samsung bu seriye ait üç modeli, her sene aynı anda tanıtılıyor. Geçtiğimiz yıl, Samsung’un Galaxy A33, A53 ve A73 modelleri piyasaya sürülmüştü. Samsung Galaxy A33 modeli, gündelik işleri halledebilecek kadar, giriş seviye akıllı telefon olarak karşımıza çıktı. Serinin biraz daha güçlü olarak nitelendirebileceğimiz A53 modeli ise, en çok tercih edilen A serisi cihaz oldu. Aynı zamanda A73’ün de bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.

Fakat bu yıl tanıtılacak olan A serisi modellerinde ne yazık ki A74 modelini göremeyeceğiz. Artık A serisinin en güçlü modeli A54 olacak. Tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri sızdırılan modelin, A serisinin en güçlü modeli olarak sunulacağını ve tasarım olarak da Premium modellere taş çıkarttığını belirtelim. Özellikle Galaxy S23 serisine benzerliği ile dikkat çeken A54 modeli, piyasaya sürüldüğü takdirde, orta segmentte en çok tercih edilen akıllı telefonlar arasında yer alabilir. Yalkın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen A34 modeli FCC sertifikasyon kuruluşunun web sitesinde görüntülendi.

Samsung Galaxy A34 5G Orta Segmentte Rakip Tanımaz!

Samsung Galaxy A34

Samsung’un Galaxy A serisine ait yeni modellerin Mart ayında tanıtılması bekleniyor. Ayrıca yeni modellerin Türkiye’ye geleceğine dair de sızıntılar mevcut. Zaten serinin önceki modelleri de Türkiye’ye giriş yaptığı için yakında tanıtılacak Galaxy A34 modelinin de Türkiye’ye geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Türkiye’de A serisi modellerinin ilgi gören seriler arasında yer aldığını biliyoruz. Genellikle ülkemizde uygun fiyatlı fiyat performans odaklı modellere ilgi bir hayli fazla olduğu için A serisine ait tüm modellerin Türkiye’ye giriş yaptığını söyleyebiliriz. Bazen küresel pazarda sunulan 5G destekli Samsung modelleri, ülkemizde henüz 5G desteği olmadığı için Türkiye’ye giriş yapmamaktaydı. Fakat önümüzdeki dönemlerde Türkiye’ye giriş yapacak olan 5G destekli Galaxy A34, A53 modelleri Türkiye’ye gelecek. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Vivo Y100 Böyle Görünecek: Piyasanın En Ucuzu!