500 TL Altı Kablosuz Kulaklık Modelleri: Bu Fiyata Son Modeller!

500 TL Altı kulaklık

500 TL altı kablosuz kulaklık modelleri listemizde, bu ay, yeni modellerin eklendiğini ve fiyatı düşen modellerin de olduğunu belirtelim.

Kablosuz kulaklıklar, hayatımızın artık büyük bir yerine sahip diyebiliriz. Hatta artık kablolu kulaklıkların çok az kullanıldığını söylesek yanlış olmaz. Fakat kablosuz kulaklıklar genellikle kablolu kulaklıklara göre biraz daha yüksek bir fiyattan satışa sunuluyor. Her ne kadar uygun fiyatlı modeller olsa da, söz konusu modellerin beklentileri karşılayamadığını söyleyebiliriz. Fakat bu listemizde sizler için 500 TL altı en iyi kablosuz kulaklıklar ile karşınızdayız.  Bu modellerin kullanıcılar tarafından olumlu yorumlara da sahip olduğunu ve tercih edilen modeller olduğunu da belirtelim. İşte Mayıs 2022 itibariyle tercih edilebilecek en iyi modeller.

500 TL Altı Kablosuz Kulaklık Modelleri: Bu Fiyata Son Modeller!

Xiaomi Mi Air 2s Kulaklık

500 TL Altı kulaklık

Xiaomi’nin Mi Air 2s kablosuz kulaklık modeline baktığımızda, farklı sitelere bağlı olarak, ortalama 500 TL’lik bir fiyat etiketinin olduğunu belirtelim. Yorumlarını genel olarak değerlendirdiğimizde ise, fiyat performans odaklı kablosuz kulaklıklar arasında yer alıyor.

Soundcore R100 Kulaklık 

500 TL Altı kulaklık

Anker’in alt markası Soundcore tarafından geliştirilen, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile gelen Soundcore R100 ise, yine 500 TL gibi bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Silikonlu yapısı ile kulağı tam kavrayan bir tasarım ile gelen modelin, tercih edilen kablosuz kulaklıklar arasında yer aldığını belirtelim.

Soundpeats TrueAir2 Kulaklık

Soundpeats TrueAir2 Kulaklık

Söz konusu model, yine saplı bir tasarım ile bizleri karşılıyor. Fiyatı ise, farklı sitelere bağlı olarak 480-500 TL civarında. Tercih edilebilecek kablosuz kulaklıklar arasında yer alabilecek seviyede bir model olduğunu söyleyebiliriz.

1MORE ComfoBuds Kulaklık

500 TL Altı kulaklık

Kablosuz kulaklık tarafında, son zamanlarda tercih edilen markalar arasında yer alan 1MORE’un ComfoBuds modelinin, uygun fiyatlı performans odaklı kablosuz kulaklık modelleri arasında yer aldığını söyleyebiliriz. 500 TL altı kablosuz kulaklık modelleri arasında ilgi gören model, 450 TL’lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor.

Önümüzdeki günlerde farklı fiyat aralığına sahip farklı kablosuz kulaklık modelleri ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz. Ülkemize yeni kablosuz kulaklık modelleri giriş yaptığında liste güncellenecektir. Fiyatların, zamanla değişiklik gösterebileceğini de unutmayın.

İlgili Haberler

>> Huawei Watch GT3 Pro Spor İnceleme: Premium Tasarım, Güçlü Özellikler!

>> Türkiye ihtimalli Galaxy M13 Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!