Samsung Galaxy F52 5G kanlı canlı görüntüendi: İşte serinin yeni modeli

Samsung Galaxy F52 5G
Google News Abone Ol

Samsung Galaxy F52 serisi kanlı canlı görüntülendi. İşte Türkiye ihtimali olan yakında tanıtılacak modelin fiyatı ve özellikleri.

Yakın zamanda, Samsung’un F serine ait F12 modeli hakkında ilk ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Samsung’un, Galaxy F12 modelinin ise M12 ismiyle satışa sunulacağına dair söylentiler mevcut. Hindistan’da piyasaya sürülecek F12/M12 modeli, 7.000 mAh devasa bir bataryaya sahipti. Samsung’un F serisinde bataryaya yoğunlaştığını söyleyebiliriz. Serinin yeni modeli Galaxy F52 modelinin ise 4.350 mAh bir batarya ile geleceği söyleniyor. Bazı kaynaklara göre ise Galaxy F52 modeli 5.000 mAh batarya ile gelecek. İlk olarak Hindistan’da piyasaya sürülecek model TEENA listelerinde görüldü. Bununla beraber cihaz hakkında bazı temel özellikler de ortaya çıkmış oldu. İşte yakında tanıtılması beklenen Hindistan’da piyasaya sürüleceği düşünülen F serisinin yeni ailesi Galaxy F52 hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere Samsung, Galaxy F serisinin yalnızca Hindistan’a özel piyasaya sürüyor. Tabii ki bazı istisnai modeller küresel pazarda yer alabilir. Fakat genel itibariyle değerlendirdiğimizde, söz konusu modellerin yalnızca Hindistan’a özel olduğunu belirtelim. Bu seriye bir yenisi daha ekleniyor. TENAA listelerinde görülen 5G destekli modelin, uygun fiyattan piyasaya sürüleceği düşünülüyor. İşte yakında tanıtılacak Galaxy F52 5G modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Samsung Galaxy F52 5G, orta segmentte rakip tanımaz!

SM-E5260 model numarasına sahip yeni cihazın tasarım detaylarını incelediğimizde, ön panelde 6.57 inçlik bir ekranın bizleri karşıladığı görülüyor. Söz konusu ekranın IPS LCD bir panel olduğunu hatırlatalım. Ayrıca bu delikli ekran tasarımında bulunan ön kamera ise, 16 MP değerinde.

samsung Galaxy F52 5G

Arka kısmını incelediğimizde ise dörtlü kamera kurulumu ve LED flaşın bizleri karşıladığını görmekteyiz. Ortaya çıkan belgeleri incelediğimizde yeni modelin arka panelinde üçlü kamera kurulumunun yer aldığını görmekteyiz. Söz konusu kameralardan bir tanesinin 64 MP değerinde olduğunu söyleyelim. Fakat diğer kameralar hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Diğer iki kameranın da ultra geniş açılı kamera ve derinlik sensörü olacağı iddia ediliyor.

samsung Galaxy F52 5G

4.350 mAh kapasitesinde bir batarya ile sunulacak olan model, bu bataryayı 25W şarj ile destekleyecek. Ayrıca Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 750G yongasından güç alacağı da kesinleşti. 8 GB RAM’e sahip Galaxy F52 5G modeli, 128 GB dahili depolama seçeneği sunuyor. Bu dahili dpeolama kapasitesini az bulanlar için ise mikroSD kart yuvasının da bulunduğunu belirtelim.

Bu ay sonunda tanıtılması beklenen modelin fiyatı da sızdırıldı. İddialara göre yeni model 310 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni model hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Türkiye Yatırımı Devam Edecek Mi: Yeni Bir İş Sahası Açılıyor

>> Uygun fiyatlı 5G model Samsung Galaxy A22 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı


CEVAP VER