Samsung Galaxy F52, tasarım detayları ile sızdırıldı: İşte tüm detaylar

galaxy f52

Samsung’un Galaxy F serisine bir yanisi daha ekleniyor. İşte yakında tanıtılacak Galaxy F52 hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Yakın zamanda, Samsung’un F serine ait F12 modeli hakkında ilk ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Samsung’un, Galaxy F12 modelinin ise M12 ismiyle satışa sunulacağına dair söylentiler mevcut. Hindistan’da piyasaya sürülecek F12/M12 modeli, 7.000 mAh devasa bir bataryaya sahipti. Samsung’un F serisinde bataryaya yoğunlaştığını söyleyebiliriz. Serinin yeni modeli Galaxy F52 modelinin ise 4.350 mAh bir batarya ile geleceği söyleniyor. Bazı kaynaklara göre ise Galaxy F52 modeli 5.000 mAh batarya ile gelecek. İlk olarak Hindistan’da piyasaya sürülecek model TEENA listelerinde görüldü. Bununla beraber cihaz hakkında bazı temel özellikler de ortaya çıkmış oldu. İşte yakında tanıtılması beklenen Hindistan’da piyasaya sürüleceği düşünülen F serisinin yeni ailesi Galaxy F52 hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere Samsung, Galaxy F serisinin yalnızca Hindistan’a özel piyasaya sürüyor. Tabii ki bazı istisnai modeller küresel pazarda yer alabilir. Fakat genel itibariyle değerlendirdiğimizde, söz konusu modellerin yalnızca Hindistan’a özel olduğunu belirtelim. Bu seriye bir yenisi daha ekleniyor. TENAA listelerinde görülen 5G destekli modelin, uygun fiyattan piyasaya sürüleceği düşünülüyor. İşte yakında tanıtılacak Galaxy F52 5G modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Samsung Galaxy F52 5G neler sunuyor

Ortaya çıkan belgeleri incelediğimizde yeni modelin arka panelinde üçlü kamera kurulumunun yer aldığını görmekteyiz. Söz konusu kameralardan bir tanesinin 64 MP değerinde olduğunu söyleyelim. Fakat diğer kameralar hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Diğer iki kameranın da ultra geniş açılı kamera ve derinlik sensörü olacağı iddia ediliyor.

Samsung Galaxy F52

Cihazın bataryasının ise 4.350 mAh kapasitesinde olduğunu belirtelim. Bununla beraber cihazın Bluettoth 5.1 bağlantı desteği de bulunuyor. 164.63mm × 76.3mm × 8.7mm  boyutlarına sahip olan modelin ekran boyutu hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Samsung Galaxy F52

Yakında tanıtılması beklenen cihaz hakkında aktarılanlar bu kadar. Önümüzdeki haftalarda, tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni detaylar sızdırılacaktır. Daha fazla özelliklerden haberdar olmak için beklemede kalın.

İlgili Haberler:

>> Uygun fiyatlı Samsung Galaxy M42 5G modelinin tanıtım tarihi belli oldu

>> Yakında tanıtılacak Samsung Galaxy A82 hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı