Samsung Galaxy M22 Fiyatı Belli Oldu: Korkmayın Ucuz Olacak

Samsung Galaxy M22 fiyatı

Samsung Galaxy M22 fiyatı sonunda belli oldu. Herkesin merakla beklediği bu cihaz orta segment modeller içerisinde yer alıyor. Hadi gelin hem bu cihazın fiyatına hem de merak edilen diğer detaylara birlikte bakalım.

.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung genellikle yenilikçi tarafı ile biliniyor. Mesela henüz hiçkimse katlanabilir cihazlardan bahsetmezken firma bunu sağlam bir şekilde yapmanın yollarını arıyordu. Ayrıca akıllı telefonlarda kamera kurulumu ile ilgili önemli tasarım çalışmaları da yine ilk olarak Samsung tarafından yapıldı.

Her ne kadar amiral gemisi modellere odaklansak bile aslında orta segment son derece cazip. Mesela yeni tanıtılan Galaxy M22 modeli bunlardan sadece bir tanesi. Uygun fiyatlı olması beklenen bu cihaz özellikleri bakımından birçok kullanıcı için fazlasıyla yeterli.

Samsung Galaxy M22 fiyatı cepleri çok yormayacak

Cihazın öne çıkan özelliklerine bakıldığında orta segment için son derece yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy M22 fiyatı

  • RAM miktarı 4 GB boyutunda olacak.
  • Depolama alanı bakımından 128 GB olması bekleniyor.
  • 25W hızlı şarj özelliği bekleme süresini azaltacak.
  • 6000 mAh büyüklüğünde bataryası olacak.
  • AMOLED ve 6,4 inç boyutunda ekran bulunacak.
  • 720p çözünürlük ve 90 Hz ekran yenileme hızı olacak.

Bu özellikler orta segment bir cihaz için düşünüldüğünde son derece iyi. Fiyatı ise 240 euro olarak belirlendi. Avrupa’da satışa sunulan bu cihazın fiyatı oldukça uygun. Bunu mevcut döviz kuruna çevirirsek 2450 TL olduğu görülüyor. Vergileri hesaplarsak ortalama olarak 3050 TL civarında bir fiyata sahip olacaktır.

Galaxy M22 iyi bir satış rakamı elde edebilir

Bu cihazın Türkiye’de iyi bir satış rakamı elde etmesi bekleniyor. Bataryasının devasa boyutlarda olması ve orta segment diğer cihazlar ile kıyaslandığında birçok özelliğinin bulunması onu ön plana çıkarıyor. Bu nedenle Türkiye’de birçok kişi tarafından tercih edilebilir.

Samsung özellikle son dönemlerde orta segment cihazlara mümkün olduğunca fazla önem gösteriyor. Döviz kurunun yükselmesi bu tür modelleri daha önemli hale getirdi. Peki siz bu cihazın fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy Z Fold3 yüksek RAM seçeneği ile ortaya çıktı

>> Samsung’un 5 Yıl Güvenlik Güncellemesi Vereceği Modeller Belli Oldu: Cihazınız Bu Listede Olabilir

. . . .