Ücretsiz Android Oyun ve Uygulamalar: Tıkla İndir

Rusya'da Android sertifikası

Ücretsiz Android oyun ve uygulamalar düzenli olarak Google Play Store tarafından dağıtılıyor. Hadi gelin hiçbir ücret ödemeden alabileceğiniz normalde ücretli oyun ve uygulamalara birlikte bakalım.

Android platformunda milyonlarca oyun ve uygulama var. Aklınıza gelebilecek tüm alanlarda en az 1 tane oyun veya uygulama olduğunu görebilirsiniz. Genellikle ücretli bir şekilde dağıtılan bu uygulamalar kısa bir süre için bedava.

Ücretsiz Android oyun ve uygulamalar: Winterlore I – A folkloric mystery adventure ve Darkland

Macera oyunları sevenler İçin iyi bir örnek oluşturabilecek Winterlore I – A folkloric mystery adventure kısa bir süre için ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor. Oyun yaklaşık olarak 17 MB boyutunda. Bu bağlantıya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Ücretsiz Android oyun ve uygulamalar

Sizler için önereceğiniz ücretsiz olan bir diğer oyun ise Darkland. Yine macera tutkunları için zorlayıcı bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Oyun oynarken telefonu kırmamak elde değil.

Memo Box – Criptex Memory game ve Volume Scheduler – Auto change volume levels

Memo Box – Criptex Memory game oyunu diğerlerinden biraz daha farklı. İlginç bir bulmaca oyunu ve farklı mekanikler işin içinde. Bu bağlantı üzerinden oyunu indirebilirsiniz. Normal fiyatının 12,99 TL olduğunu da son olarak belirtelim.

Volume Scheduler – Auto change volume levels kullanışlı uygulamalar içerisinde yer alıyor. Bu uygulama ile birlikte belirli saatlerde telefonun sesini otomatik olarak değiştirmeniz mümkün. Uygulamayı indirmek istiyorsanız bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Memorize: Learn Italian Words with Flashcards ve Dark screen filter – Blue light – Night mode

Dark screen filter – Blue light – Night mode uygulaması sağlık ve fitness kategorisinde değerlendiriliyor. Geceleri telefonunuzun gözlerinizi bozmasını engellemek istiyorsanız uygulamayı indirebilirsiniz. Bu bağlantı üzerinden indirip kullanmaya başlayın.

Son olarak Memorize: Learn Italian Words with Flashcards uygulaması ücretsiz oldu. Normal fiyatı 45,99 TL olan bu uygulama İtalyanca kelimeleri küçük ve bilgilendirici kartlar şeklinde öğrenmenizi sağlıyor. Buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Tüm bu uygulamalar içerisinde favoriniz olanı yorumlar bölümünden bizlerle paylaşın.

İlgili Haberler:

>> Mobil Uygulama Kullanıcıları Güvenlik Konusunda Sınıfta Kaldı: Sonuçlar Çok Tuhaf

>> Google Play Veri Hırsızı Uygulamaları Teker Teker Kaldırıyor: Kullandığınız Bir Uygulama Listede Yer Alabilir