Samsung Galaxy M31s yeni güncelleme ile tanıştı

Galaxy M31s

Samsung, Galaxy M31s için One UI 2.5 güncellemesini yayınladı. Peki, bu güncelleme ile sisteme ne gibi özellikler ekleniyor?

Samsung, Temmuz ayında One UI 2.1 ile gelen Galaxy M31s akıllı telefonunu piyasaya sürmüştü. Şimdi, M serisine ilk kez gelen Hızlı Geçiş ve Güvenli Klasör ekleyen Alt Z Life dahil olmak üzere çeşitli özellikler getiren telefon için yeni One UI 2.5 güncellemesi yayınladı. Hızlı Geçiş, kullanıcıların güç düğmesine basit bir çift tıklama ile aynı uygulamanın normal ve özel mod örnekleri arasında kolayca geçiş yapmasını sağlıyor.

Özel moda girerken, yetkisiz kullanıcıların hassas verilere erişememesini sağlamak için kimlik doğrulaması gerekecek. Bu uygulamaların özel sürümleri, Samsung Knox tarafından güvence altına alınan Güvenli Klasörde saklanacak.

Güncelleme ile kullanıcılara önceden seçilmiş kategorilerin özel resimlerini Güvenli Klasöre taşımalarını otomatik olarak öneriliyor. Kullanıcılar, özel klasöre taşınmasını istedikleri yüzleri veya görüntü türlerini etiketleyebilir ve ardından akıllı telefon, önerilerde bulunmak için cihazdaki AI motorunu kullanır.

Güncelleme ayrıca Her Zaman Açık Ekranda Bitmoji etiketleri, yatay modda bölünmüş ekran klavyesi, 24 saat boyunca her 30 dakikada bir SOS konum paylaşma mesajları ve çok daha fazlasını ekliyor.

OTA üzerinden sunulan güncelleme 750MB büyüklüğünde olması ile dikkat çekiyor. M317FXXU2BTK1 yapı numaralı güncellemeyi Ayarlar>Yazılım Güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

Galaxy M31s

Galaxy M31s için One UI 2.5 ile gelen yenilikler

Her Zaman Açık Ekran

– Bitmoji Çıkartmaları Her Zaman Açık Ekranda desteklenir. (Saat stili)

Samsung klavye

– Bölünmüş Klavye, Manzara modunda desteklenir.

– Klavye Ayarları sayfasındaki “Giriş Dillerini Yönet” ekranının arama işlevi, kullanıcının eklemek veya silmek istediği klavye giriş dillerini bulmayı kolaylaştırmak için yeni güncellendi.

Kamera

– Geliştirilmiş performans. – Profesyonel video, AR Emojisi, AR Doodle, Sahne iyileştirici, SmartScan

Mesajlar

– Kullanıcının önceden yapılandırılmış bir SOS mesaj kişisi olarak kaydedilmiş bir kişiyi aramasına olanak tanıyan bir özellik eklendi.

– Kullanıcının 24 saat boyunca her 30 dakikada bir SOS konum paylaşma mesajları göndermesine olanak tanıyan bir özellik eklendi.

Diğer Güncellemeler

– Yeni özellik eklendi

– Güvenli Klasör

Hızlı anahtar

– Telefonunuzun yan tuşuna hızlıca çift tıklayarak WhatsApp, Galeri, Kamera vb. Gibi herhangi bir uygulamanın özel ve genel modları arasında geçiş yapın.

– Özel içeriğinizi kimsenin varlığından haberi olmadan güvenli klasörünüzde saklayın.

İçerik Önerileri

– Özel resimlerinizi herkesin gözünden uzak tutun. Yapay zekamız, güvenli olarak saklayabilmeniz için hassas olduğunu düşündüğü içeriği önerecektir.

– Tüm işlemler güvenli bir şekilde ve özel olarak cihazınızda gerçekleşir.

İlgili Haberler

>> 5G modellerin en uygunu Samsung Galaxy A52 5G geliyor!

>> Samsung Galaxy S21 Ultra sızıntıları devam ediyor


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here