Samsung Galaxy Note 20 ve Fold 2 Hakkında Büyük İddia! Yakında Geliyorlar


Dünyanın en büyük akıllı telefon şirketlerinden bir tanesi olan Samsung, Galaxy Note 20 ve Fold 2 modellerinin çıkış tarihi için net bir açıklama yapmıyordu. Kısa bir süre önce firmanın bu modelleri beklenenden çok daha önce piyasaya süreceği söylendi. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Samsung hayranlarını heyecanlandıracak haberimizin detaylarına geçelim.

Her yıl Samsung başta olmak üzere bütün akıllı telefon şirketleri yeni cihazlar piyasaya sürüyor. Bazıları çok büyük heyecan yaratırken kimileri de hayal kırıklığına uğratıyor. Samsung tarafından geliştirilen iki model büyük bir ihtimalle kullanıcıları en fazla heyecanlandıran modeller olacak. Özellikle de katlanabilir cihazlar alanında kötü günler yaşayan firma büyük bir moral bulacak. Çıkış tarihi konusuna değinmek gerekirse, bu daha büyük moral olacak.

Samsung Galaxy Note 20 ve Fold 2 kesin çıkış tarihi

Öncelikle bu iki cihazın küçük bir değerlendirmesini yapalım. Galaxy Note 20 modeli donanım bakımından büyük vaatlerde bulunurken, Fold 2 daha çok tasarım açısından dikkat çekiyor. Ancak her ikisinin de ortak özelliği amiral gemisi statüsünde olmaları. Özellikle de Samsung Galaxy Note20 çok fazla yenilik sunacak diyebiliriz. Diğeri ise katlanabilir cihazlara önemli bir tasarım detayı getirecek.

Samsung Galaxy Note 20

Firmanın konuyla ilgili çok önemli bir haberi daha var. Geçtiğimiz günlerde bahsi açılan S-Pen, yeni cihazlarla birlikte gelecek. Böylece çok daha kullanışlı bir akıllı telefon modeli ortaya çıkacak. Samsung Galaxy Note 20 için yeni donanımlar da düşünülüyor. Tüm bunlara ek olarak Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z Flip’in 5G modellerinin piyasaya sunulacak olması daha şimdiden büyük heyecan yarattı. Özellikle de cihazın bilinen tasarımı, büyük takdir toplamıştı.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 2699 TL Fiyatla Beni Al Diye Göz Kırpıyor

Samsung tarafından yapılan açıklamada, “Şirket içerisinde tartışmalar yaşanıyor ancak plan, Galaxy Unpacked etkinliğinin 5 Ağustos’ta düzenlenmesi planı en uygunu olarak belirlendi. COVID-19’un yayılmaya devam etmesi ve ABD’deki ırkçılık karşı protestoların sürmesi sebebiyle bu seneki etkinliğin dijital ortamda yapılması muhtemel.” ifadelerine yer verildi. Böylece Samsung Galaxy Note 20 ve Fold 2 cihazlarının kesin çıkış tarihi belirlendi. Sizce çıkış tarihi için doğru bir karar verildi mi?


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here