Galaxy S22 Eksiklikleri Kullanıcıların Canını Sıkacak

Galaxy S22 eksiklikleri

Galaxy S22 eksiklikleri ortaya çıktı. Bu eksiklikler kullanıcıların önemli ölçüde canını sıkacak gibi görünüyor.

Dünyanın en büyük teknoloji devleri içerisinde yer alan Samsung sürekli olarak yeni ürünler sunmaya gayret gösteriyor. Şirketin en gözde cihazı ise Galaxy S22 oldu. Bu akıllı telefon serisi büyük övgü aldı. Samsung cihaz ile ilgili sürekli övgü dolu cümleler kullandı.

Her ne kadar cihazın özellikleri çok fazla olsa bile yine de bazı eksiklikler kullanıcıların canını sıkacak. Ortaya çıkan son detaylara göre bu cihazda iki önemli eksiklik yer alıyor. Bu eksikliklerden bir tanesi telefonun kulaklık girişinin olmaması. Özellikle Apple böyle bir trend başlatmıştı. Samsung bu trendi takip ediyor gibi görünüyor.

Galaxy S22 eksiklikleri ortaya çıktı

Samsung şirketinin amiral gemisi olan bu model 3,5 mm’lik kulaklık girişine sahip değil. Apple iPhone 7 serisi ile birlikte böyle bir trend başlatmıştı. Samsung yeni amiral gemisi modellerinde yine aynı yöntemi tercih etti. Ancak uygun dönüştürücüler ile birlikte kablolu kulaklıklar bu cihazlarda kullanılabiliyor.

Galaxy S22 eksiklikleri

Her ne kadar kablolu kulaklık büyük bir problem olmasa bile önemli bir eksiklik daha var. Samsung tarafından yeni piyasaya sürülen cihazın bir diğer önemli eksikliği ise depolama alanı oldu. Bu akıllı telefon modelleri microSD kart girişine sahip değil. Bu durum doğru depolama alanının seçilmesini gerektiriyor.

Telefonun eksikliklerini göz önünde bulundurun

Her ne kadar bu cihaz oldukça hoş bir tasarıma sahip olsa bile yine de bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor. Mesela ek hafıza kartı alma imkanınızın olmadığını kabullenmeniz şart. Ayrıca kablolu kulaklık kullanan biriyseniz bu durumda sorun yaşayabilirsiniz.

Samsung tarafından geliştirilen bu yeni amiral gemisi model kısa bir süre içerisinde ön siparişe açılıyor. Kullanıcıların hem depolama alanı hem de kulaklık konusunda bilinçli bir şekilde tercih yapması gerekiyor. Peki siz bu yeni cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy A03 Yakında Türkiye’ye Geliyor: Hem de 2000 TL’ye!

>> Samsung Galaxy S22 Fiyatı Ne Kadar Olacak: İşte Tahminlerimiz!