Samsung Galaxy S21 FE, 8 GB RAM ile GeekBench’te görüldü

Samsung Galaxy S21 Fan Edition
Google News Abone Ol

Samsung’un amirram gemisi serisine bir yenisi daha ekleniyor. İşte GeekBench listelerinde görülen Galaxy S21 FE modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Geçtiğimiz aylarda Samsung’un amiral gemisi serisi olan Galaxy S21 ailesi tanıtıldı. Bu seri ile tanıtılan, Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modelleri bir hayli ilgi gördü diyebiliriz. Serinin fiyatlarına baktığımızda ise, serinin bir önceki ailesi olan Galaxy S20 ile aynı fiyat etiketine sahip oldular. Fakat ülkemizde, geçen seneden bu zamana kadar artan kur değerleri ve eklenen vergilerden dolayı geçen seneye göre çok daha pahalıya piyasaya sürüldüğünü söyleyebiliriz. Bu yüzden tüketiciler tarafından Galaxy S21 modellerini uygun fiyattan alma isteği oluştu. Samsung’da Galaxy S21 ailesine ait uygun fiyat etiketine sahip bir modelin piyasaya sürüleceğinin müjdesini vermişti.

Genellikle amiral gemisi serisine ait bir model satın almak isteyenler, fakat daha uygun bir fiyattan bu isteğini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için tercih edilmesi beklenen Galaxy S21 FE modelinin seri üretime geçiş tarihi belli oldu. Bununla beraber yakında seri üretime geçecek olan modelin renk seçenekleri de ortaya çıktı. Serinin diğer modellerine kıyasla daha zengin bir renk paketine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yakın zamanda GeekBench listelerinde, sızdırılan özelliklerinin doğruladığımız yeni modelin piyasaya sürülmesine günler kaldı.

Samsung Galaxy S21 FE, 8 GB RAM ile GeekBench’te görüldü

Ortaya çıkan tabloyu incelediğimizde, yeni modelin 6 GB ve 8 GB RAM ile kullanıcıların karşısına çıktığını görmekteyiz. Fakat bazı iddialar, S21 FE modelinin, farklı RAM seçeneklerine de sahip olacağı yönünde. Önümüzdeki günlerde daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

Galaxy S21 FE

GeekBench listelerinde SM-G990B model numarası ile görülen cihazın, tek çekirdeklide 5992, çok çekirdeklide ise 2.610 puan aldığını görmekteyiz. Snapdragon 888 işlemcisine sahip olduğunu bildiğimiz cihazın, rakiplerine kıyasla çok daha iyi performans göstereceği düşünülüyor. Yeni model hakkında önümüdeki haftalarda daha fazla bilgi sızdırılacaktır. Daha fazlası için beklemede kalın.

İlgili Haberler:

>> Xiaomi’den Fiyat Performans Kulaklığı: Redmi AirDots 3 Pro

>> OPPO Enco Free2 Fiyatı ve Özellikleri İle Çok Şaşırttı: Kablosuz Kulaklıkta Devrim Gibi Gelişme


CEVAP VER