Samsung Galaxy S22 Fiyatı Herkesi Çok Düşündürecek: Yeni Cüzdan Düşmanı

Samsung

Samsung Galaxy S22, fiyatı ile dikkat çekmeyi başardı. Bazı sızıntılar şirketin yeni cihazı ile ilgili çok fazla detay ortaya çıkardı. İşin aslına bakacak olursak yeni bir cüzdan düşmanı geliyor diyebiliriz.

Samsung Galaxy S22 en fazla merak edilen akıllı telefon cihazları içerisinde yer alıyor. Hakkında o kadar fazla sızıntı ortaya çıktı ki bunlar arasından seçim yapıp haber haline getirmek büyük zorluk yaşattı. Vietnam kaynaklı bir sızıntı ise tüm işleri altüst etti.

Herkes bu cihazın iPhone 13 modeline göre biraz daha uygun fiyata sahip olmasını bekliyordu. Ancak sonuç, beklentilerin fazlasıyla ötesine geçmeyi başardı. Ortaya çıkan son detaylara göre bu cihazın fiyatı neredeyse iPhone 13 ile aynı olacak. Bunun satış rakamlarını nasıl etkileyeceği ise henüz bilinmiyor.

Samsung Galaxy S22 fiyatı ortaya çıktı

Samsung tarafından geliştirilen bu yeni akıllı telefon modeli 899 dolar fiyata sahip olacak. En düşük modelin fiyatı bile cep yakabilir. Galaxy S22+ modeli 1099 dolar olacak. Bu cihazda özelliklerin bir tık daha fazla olması bekleniyor. Ancak genel itibariyle temel modelden çok farklı olmayacak.

Samsung Galaxy S22 fiyatı

Bu akıllı telefon serisi 3 farklı modeli kendi bünyesinde barındırıyor. Cihazlardan sonuncusu Galaxy S22 Ultra olacak. Onun fiyatı ise 1299 dolar. Serinin en güçlü akıllı telefon modeli olarak bilinen bu cihaz fiyatı ile cep yakacak. 8 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilecek etkinlikle birlikte ön sipariş süreci başlayacak.

Samsung Galaxy Tab S8 fiyatı

Samsung cihazlarından sadece akıllı telefonların fiyatı belli olmadı. Aynı zamanda Galaxy Tab S8 modeli 850 doların altında fiyat ile satışta. Galaxy Tab S8+ ise 950 dolar civarında bir fiyata sahip olacak.

Samsung tarafından belirlenen bu fiyatlar Vietnam kaynaklı sızıntılara dayanıyor. Önümüzdeki günlerde cihazların fiyatları net olarak belirlenecek. Ayrıca Türkiye’de mevcut vergiler nedeniyle çok daha yüksek fiyatlara sahip olacağını söyleyebiliriz.

İlgili Haberler:

>> Bir Akıllı Telefon Daha Patladı! Bu Modellere Sahipseniz Dikkatli Olun!

>> 3 Xiaomi Cihazı Güncelleme Aldı: İşte Güncelleme Alan Cihazlar