Poco F4 5G Kanlı Canlı Görüntülendi: Performans Canavarı!

Poco F4 5G

Poco F4 5G modeli kanlı canlı görselleri ile karşımıza çıktı. İşte performans odaklı yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar

Poco F serisi genellikle orta segmentin üst basamaklarına hitap eden modeller olarak karşımıza çıkıyordu. Hem de bu modellerin piyasaya göre biraz daha uygun fiyata satılıyor olması F serisi modelleri tercih edilmesindeki en büyük etken oldu diyebiliriz. Ülkemizde fiyat performans odaklı modellere olan ilgi fazla olduğu için tercih edilen modeller arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Öyle ki Poco F3 ve F3 Pro modelleri, ülkemizde en çok satılan Poco modelleri arasında yer almayı başardı. Yakında piyasaya sürülmesi beklenen Poco F4 ve F4 Pro modeli hakkında bazı teknik detaylar belli oldu. Henüz tasarımı hakkında ortaya çıkan bir görsel bulunmasa da bazı özellikleri hakkında fikir sahibi olacağımızı söyleyebiliriz. İşte yeni modeller hakkında ortaya çıkanlar.

Poco F4 5G Kanlı Canlı Görüntülendi: Performans Canavarı!

Cihazın arka tasarımını incelediğimizde, üçlü kamera kurulumunun karşımıza çıktığını görmekteyiz. Kamera tasarımında kullanıcıların dikkatini çeken en büyük detay ise 64 MP yazısı. Ayrıca yeni modelin optik imaj sabitleyici özelliğine sahip ana kamera ile geldiğini de belirtelim.

Poco F4 5G

Ekran tarafında baktığımızda, 6.67 inçlik AMOLED bir ekran bizleri karşılıyor. Bu ekranın FHD+ çözünürlüğünde olduğunu ve 120 Hz tazeleme oranına sahip olduğunu belirtelim. Genellikle orta-üst segment olarak nitelendirebileceğimiz bir akıllı telefon olduğu için 120 Hz tazeleme oranına sahip panelin önemli bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz. Pil tarafında ise 67W hızlı şarj desteğine sahip 4500 mAh’lik bir batarya karşımıza çıkıyor.

RAM ve dahili depolaması 6 GB ve 128 GB olan modelin, 256 GB dahili depolamaya sahip versiyonunun da gelmesi bekleniyor. Ön tarafında karşımıza çıkan kamera ise 20 MP çözünürlüğünde olacak. Qualcomm imzalı Snapdragon 870 işlemcisine sahip olan modelin, GT modelinde 8 Gen1 yongası bizleri karşılayacak. Yeni modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği henüz belli değil. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Yeni Kullanıcılarına Ücretsiz YouTube Premium Sunacak!

>>Yeni iPhone Modelleri USB-C İle Gelebilir!