Samsung Galaxy S23 Ultra Ekran Özellikleri Hayranları Şaşırttı!

Samsung Galaxy S23

Samsnug Galaxy S23 Ultra modelinin, piyasanın en parlak ekran parlaklığına sahip akıllı telefon olabileceğine dair sızıntılar mevcut.

Galaxy S23 Ultra modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Söz konusu modelin ekran tasarımı hakkında bazı render görüntüleri ortaya çıktı. Fakat bu görsellerin henüz gerçeği yansıtmayabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü her ne kadar serinin tanıtımına kısa bir süre kalmış olsa da, marka tarafından henüz net bir açıklama bulunmuyor. Güvenilir kaynaklar tarafından ortaya çıkan yeni bilgiler ise, serinin ultra modelinin, ekran altı parmak izi sensörü tarafında yeni teknolojiler ile geleceği yönünde. Bununla beraber özellikle kamera tarafında piyasanın en iyisi olmayı amaçlayan seri, yeni sızıntılar ile gündemde.

Bu haberimizde sizler için söz konusu model hakkında aylardır çıkan sızıntıları derleyip yorumlayacağız. Bunula beraber yakın zamanda sızdırılan bilgileri de paylaşacağız. İşte özellikler ekran konusunda sunduğu özellikler ile gündeme gelmeyi başaran, önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S23 Ultra Ekran Özellikleri Hayranları Şaşırttı!

Sızıntıcı tarafından paylaşılan Tweet’e göre Samsung Galaxy S23 Ultra modeli, piyasanın en güçlü ekran parlaklığına sahip olan akıllı telefonu olarak karşımıza çıkabilir. Sızıntılara göre Samung Galaxy S23 Ultra modeli, 2150 nits’den daha fazla bir ekran parlaklığı ile karşımıza çıkacak. Bununla beraber söz konusu modelin diğer ekran özellikleri de sızdırılmış durumda. 6.8 inçlik QHD+ dinamik AMOLED bir ekrana sahip olacak model 120 Hz tazeleme oranı ile gelecek.

Ayrıca cihazın teknik özellikleri de biliniyor. Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olacağı kesin. Bu arada kamera tarafında 200MP lens kullanacağını da sizlerle paylaşalım. Galaxy S23 Ultra modelinin pil kapasitesi 5.000 mAh. Ayrıca söz konusu modelin 5W kablolu, 25W kablosuz hızlı şarj desteğine sahip olduğunu da belirtelim.

Çin pazarındaki diğer orta segment modellerle kıyaslandığında Galaxy S23 Ultra modelinin amiral gemisi bir akıllı telefon olmasına rağmen sınıfının hızlı şarj tarafında kaldığı söylenebilir. Çünkü piyasadaki orta segment modellerde bile artık 66 W ve 120 W gibi hızlı şarj desteği bulunuyor. Bu nedenle batarya tatmin edici olsa bile hızlı şarjın yeterli olmayacağını bekliyoruz.

İlgili Haberler:

>> Siber Güvenlik Zafiyetlerine Karşı Verinin, Yönetilebilen Hizmetlerle Kaynağındayken Korunması