Samsung Galaxy S23 Ultra Piyasanın Tozunu Attıracak!

Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra hakkında yen detaylar ortaya çıktı. İşte akıllı telefon piyasasını unutturacak yeni model hakkında derlediğimiz tüm sızıntılar.

Galaxy S23 Ultra modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Söz konusu modelin ekran tasarımı hakkında bazı render görüntüleri ortaya çıktı. Fakat bu görsellerin henüz gerçeği yansıtmayabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü her ne kadar serinin tanıtımına kısa bir süre kalmış olsa da, marka tarafından henüz net bir açıklama bulunmuyor. Güvenilir kaynaklar tarafından ortaya çıkan yeni bilgiler ise, serinin ultra modelinin, ekran altı parmak izi sensörü tarafında yeni teknolojiler ile geleceği yönünde. Bununla beraber özellikle kamera tarafında piyasanın en iyisi olmayı amaçlayan seri, yeni sızıntılar ile gündemde.

Bu haberimizde sizler için söz konusu model hakkında aylardır çıkan sızıntıları derleyip yorumlayacağız. Bunula beraber yakın zamanda sızdırılan bilgileri de paylaşacağız. İşte pil kapasitesi, hızlı şarj desteği gibi bilgiler ortaya çıkan, önümüzdeki aylarda tanıtılacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S23 Ultra Piyasanın Tozunu Attıracak!

S23 Ultra

Sızıntılara göre Galaxy S23 Ultra modeli, 5.000 mAh pil kapasitesine sahip olacak. Ayrıca söz konusu modelin 45W kablolu, 25W kablosuz hızlı şarj desteğine sahip olduğunu da belirtelim.  Piyasadaki özellikle diğer Çinli markalar tarafından sunulan orta segment modellere göre kıyasladığımızda, Galaxy S23 Ultra modelinin, amiral gemisi bir akıllı telefon olmasına rağmen, hızlı şarj tarafında sınıfta kaldığını söyleyebiliriz. Çünkü piyasadaki orta segment modeller dahi, artık 66W, 120W gibi hızlı şarj destekleri ile karşımıza çıkıyorlar. Bu yüzden pil tarafı tatmin etse de hızlı şarjın yeterli olmayacağını tahmin ediyoruz.

Galaxy S23 Ultra

Genel olarak tasarım tarafında serinin önceki modeli ile aynı olduğunu söyleyebiliriz. Fakat teknik tarafta Galaxy S23 ultra modelinin gelişmiş olacağını öngörüyoruz. 6.8 inçlik bir ekran ile gelecek modelin teknik tarafta Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olacağı kesinleşti. Aynı zamanda kamera tarafında 200 MP çözünürlüğünde lens kullanacağına dair de sızıntılar mevcut. Önümüzdeki günlerde Galaxy S23 Ultra modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Binance Türkiye’den, üniversite öğrencilerine blockchain ve kripto etkinliği