Samsung Galaxy Watch 5 Serisi Fiyatı İle Üzecek!

Galaxy Watch 6

Samsung Galaxy Watch 5 modeli, dudak uçuklatıcı bir fiyat ile karşımıza çıkabilir. İşte yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

Bildiğiniz üzere giyilebilir teknoloji tarafında yeni özelliklere sahip modellerin karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle Samsung Galaxy Watch serisi modelleri, bu konuda rakipsiz cihazlar olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy 4 serisinde 2 farklı model karşımıza çıkmıştı. Bu modeller Watch 4 ve Watch 4 Klasik olarak sunuluyordu. Fakat artık yeni seride serinin klasik modelinin sunulmayacağını belirtelim. Yani Watch 5 serisinde Samsung Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro modelleri karşımıza çıkacak. Yeni modeller hakkında birçok detay sızdırılmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde yeni modellerin tasarım ayrıntıları ve bazı teknik özellikleri ortaya çıkmıştı. Tanıtımına aylar kalan seriye ait iki modelin, şarj tarafında da sunacağı özellikler sızdırıldı. Aynı zamanda söz konusu modellerin, serinin önceki modellerinden daha pahalı olacağına dair söylentiler ortaya çıktı. Zaten ülkemizde pahalı olarak satılan akıllı saat modelleri, Watch 5 serisi ile birlikte bir hayli pahalı olacak. İşte yeni modeller hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Watch 5 Serisi: Fiyatı İle Üzecek!

Cihaz, FCC sertifikasyon kuruluşlarında ortaya çıktı. Twitter kullanıcısı ve sızıntıcı Roland Quandt’a göre Samsung Galaxy Watch 5 serisi ile gelecek modellerin fiyatı belli oldu. İddialara göre fiyatlar şu şekilde sıralanmış durumda;

Samsung Galaxy Watch 5 40 mm BT versiyonu 300 euroluk bir fiyat etiketine sahip olacak. Söz konusu modelin LTE özelliğine sahip versiyonu ise 350 euroya satılacak. 44 mm versiyonunda ise bu fark 350 euro ve 400 euro olarak sıralanmış durumda. Serinin Pro modelinde ise fiyatların daha da arttığını görmekteyiz. Paylaşımı incelediğimizde, serinin Pro modelinin 45 mm BT versiyonunun 490 euroya, 45 mm versiyonu ise 540 euroya satılacağı iddia ediliyor.

Serinin önceki modellerini incelediğimizde, ortalama 350 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyordu. Fakat aradaki farkın neredeyse 150 dolara dayanması, kullanıcıları büyük hayal kırıklığına uğratmış durumda. Önümüzdeki günlerde yeni modelin tanıtım fiyatı ve Türkiye’ye geldiği takdirde Türkiye fiyatı hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy M13 5G Kendi Segmentinde Rakip Tanımayacak!

>> Samsung Galaxy F13 Devasa Pil Kapasitesi İle Duyuruldu!

. . . .