Samsung Galaxy Z Flip 4 Rengarenk Olacak: İşte Detaylar!

Z Flip 4

Samsung Galaxy Z Flip 4 modelinin renk seçenekleri hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda katlanabilir akıllı telefonlara olan ilgi bir hayli artmış durumda. Kullanıcıların artık farklı telefon tasarımlarına ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. Fakat genelde piyasanın başını çeken Samsung tarafından sunulan Galaxy Z Flip ve Z Fold serisi modellerinin, piyasadaki diğer akıllı telefonlardan daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar teknik özellik tarafında beklentilerin üzerine çıkan modeller olsa da, fiyatının yüksek olması önemli bir dezavantaj. İddialara göre Samsung Galaxy Z Flip 4, serinin önceki modellerinden daha uygun fiyata satışa sunulacak. Bu yüzden artık katlanabilir telefona erişmek daha kolay olacak diyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde yeni modelin tasarımına ilişkin bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Serinin önceki modeli olan Z Flip 3‘e göre daha büyük bir bilgi ekranı ile geleceği kesinleşen modelin, teknik özellikleri hakkında da söylentiler mevcuttu. Sonunda Z Flip 4 modeli hakkında birçok detaya sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Z Flip 4 modeli ile karşımıza çıkan kat izi sorununa bir çözüm bulunacağı iddia edilmişti. İddialar göre yeni model ile birlikte artık kat izi sorunu karşımıza çıkmayacak. Bununla beraber söz konusu modelin, rengarenk renk seçeneklerine sahip olacağı ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Z Flip 4 Rengarenk Olacak: İşte Detaylar!

Z Flip 4

Sonunda yeni modelin çoğu ayrıntısı ortaya çıktı. Artık yeni modelin tanıtılmasına aylar kaldığını söyleyebiliriz. Ortaya çıkan görselleri incelediğimizde, kapak tasarımının iki tarafında bulunan kısımların da farklı renklere sahip olacağını söyleyebiliriz. Tasarım tarafında farklı renk seçeneklerine sahip olacak cihazın, renk seçenekleri de belli oldu.

  • Altın
  • Gri
  • Açık mavi
  • Mor
  • Siyah/yeşil
  • Altın/sarı/beyaz
  • Altın/sarı/sarı
  • Gümüş/lacivert
  • Gümüş/beyaz

Aynı zamanda Galaxy Z Flip 4 modelinin teknik özellikleri de belli olmuş durumda. Qualcomm imzalı Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine sahip olacak model, 3700 mAh pil ile geliyor. Kapak tarafında  bulunan ekran ise 2.1 inç boyutunda olacak. 512 GB dahili depolama ile gelecek olan cihaz, fiyat tarafında serinin önceki modelinden daha ucuz olacak.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy M13 5G Kendi Segmentinde Rakip Tanımayacak!

>> Samsung Galaxy F13 Devasa Pil Kapasitesi İle Duyuruldu!