Samsung Galaxy Z Flip 4 Böyle Görünecek!

Galaxy Z Flip 4

Samsung Galaxy Z Flip 4 modelinin tasarımı ve kanlı canlı görselleri ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm sızıntılar.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda katlanabilir akıllı telefonlara olan ilgi bir hayli artmış durumda. Kullanıcıların artık farklı telefon tasarımlarına ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. Fakat genelde piyasanın başını çeken Samsung tarafından sunulan Galaxy Z Flip ve Z Fold serisi modellerinin, piyasadaki diğer akıllı telefonlardan daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar teknik özellik tarafında beklentilerin üzerine çıkan modeller olsa da, fiyatının yüksek olması önemli bir dezavantaj. İddialara göre Samsung Galaxy Z Flip 4, serinin önceki modellerinden daha uygun fiyata satışa sunulacak. Bu yüzden artık katlanabilir telefona erişmek daha kolay olacak diyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde yeni modelin tasarımına ilişkin bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Serinin önceki modeli olan Z Flip 3‘e göre daha büyük bir bilgi ekranı ile geleceği kesinleşen modelin, teknik özellikleri hakkında da söylentiler mevcuttu. Sonunda Z Flip 4 modeli hakkında birçok detaya sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Z Flip 4 modeli ile karşımıza çıkan kat izi sorununa bir çözüm bulunacağı iddia edilmişti. İddialar göre yeni model ile birlikte artık kat izi sorunu karşımıza çıkmayacak. İşte kanlı canlı görüntüleri ortaya çıkan yeni model hakkında tüm detaylar.

Samsung Galaxy Z Flip 4 Böyle Görünecek!

Galaxy Z Flip 4

Geçtiğimiz günlerde yeni modelin çoğu detayı ortaya çıkmıştı. Teknik özellikleri ve sunacakları hakkında birçok sızıntı ortaya çıkan modelin tasarımının da sızdırıldığını görmekteyiz. Sızdırılan görselleri incelediğimizde, serinin önceki modeli olan Z Flip 3‘e benzer bir görünüş bizleri karşılıyor. Serinin önceki modelinde gördüğümüz, arka kamera kurulumunun çevresinde bulunan LCD panel ise, Z Flip 4‘te de mevcut. Bu ekranın daha büyük olacağına dair sızıntılar vardı. Fakat incelediğimizde, aynı boyutta olduğunu söyleyebiliriz.

Galaxy Z Flip 4

Samsung’un katlanır modelleri Galaxy Z Fold ve Z Flip serileri, yeniden tasarlanmış bir menteşe yapısı ile karşımıza çıkıyor. Söz konusu model, artık daha küçük bir menteşeye sahip olarak. Bu da panel tarafında kullanıcıların en çok şikayet ettiğini kat izi sorununa çözüm bulmayı amaçlıyor. Yani artık Samsung’un katlanır modellerinde menteşeler daha küçük olacağı gibi, kat izi konusunda da önemli gelişmeler yaşanacak. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Yeni Telefon Tasarımı Sevenlerini Heyecanlandırdı!

>> Samsung Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4 Yeni Özellikler İle Geliyor!