Samsung Yeni Telefon Tasarımı Sevenlerini Heyecanlandırdı!

Samsung reklamları hatalı

Samsung ilginç telefon tasarımı ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte alışılagelmişin dışında bir ekran tasarımı ile gelen, bazı görselleri sızdırılan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Son zamanlarda katlanabilir modellere olan ilgi bir hayli artmakta. Yalnızca katlanabilir değil, uzayabilir, sarılabilir, bükülebilir vb. her türlü farklı tasarımlara insanlar ilgi duymaya başladı. Bazıları bu durumu, insanların artık hep aynı tasarıma sahip telefonları görmekten sıkıldığı için olarak yorumlasa da, bazıları ise büyüyen telefon ekranlarına bir çözüm için böyle bir teknoloji ihtiyacı olduğunu iddia ediyorlar. Özellikle büyük ekran hazzını yaşamak isteyen fakat daha küçük bir tasarım arayanlar için bu tarz tasarımlar tercih ediliyor.

Samsung’un Z Fold ve Flip serisi modellerinin, piyasadaki liderleri olduğu düşünülüyor. Fakat son yıllarda Huawei ve Oppo gibi dev markalardan sunulan modeller, Samsung’un tahtını sarsmış durumda. Çok süre geçmeden Samsung tarafından yeni bir atak geldi. İddialara göre Samsung, bambaşka bir telefon tasarımı ile geliyor. İşte yakınz amanda patent görselleri ortaya çıkan, Samsung’un kaydırılabilir ekrana sahip modeli hakkında ilk ayrıntılar.

Samsung Yeni Telefon Tasarımı Sevenlerini Heyecanlandırdı!

Samsung Telefon Tasarımı

Samsung’un ortaya çıkan patent görsellerini incelediğimizde, uzayabilir ekrana sahip bir tasarım karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıl Samsung’un aldığı patent hakkında bir haber yapmıştık. Fakat söz konusu modelin hayata geçirilip geçirilmeyeceği henüz belli değildi. Çünkü birçok markanın, çoğu patenti sızdırılıyor. Aradan uzun bir süre geçse dahi bu tasarımların hiçbirinin hayata geçirilmediğini görüyoruz. Fakat Samsung’un uzayabilir ekrana sahip modeli, kullanılabilirlik tarafında da kolaylık sağlayacak bir akıllı telefon olduğu için, söz konusu modelin hayata geçirileceği düşünülüyor.

Samsung Telefon Tasarımı

Samsung’un farklı telefon formlarına ayak uydurduğunu, her gün farklı tasarımlar ile karşımıza çıktığını biliyoruz. Bu yüzden Samsung ‘un yeni telefon tasarımı, kullanıcıların karşınıza çıkabilir. Henüz bu yıllar için bir umut olmasa da 2024-2025 yıllarında, Samsung tarafından, yine alışılagelmişin dışında bir tasarım gelmesi bekleniyor. Bu modelin uzayan ekrana sahip bir akıllı telefon olacağı da kullanıcıları heyecanlandırmış durumda.

İlgili Haberler

>> Huawei Enjoy 50 Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

>> Google Android 12 İçin İptal Kararı Verdi: Herkesi Şaşırttı