Samsung Galaxy Z Fold 4 Kamera Konusunda Fark Yaratacak!

Bill Gates akıllı telefon

Samsung’un katlanabilir modeli Galaxy Z Fold 4 kamera konusunda önemli iyileştirmeler ile geliyor. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Son zamanlarda katlanabilir modellere olan ilgi bir hayli artmakta. Yalnızca katlanabilir değil, uzayabilir, sarılabilir, bükülebilir vb. her türlü farklı tasarımlara insanlar ilgi duymaya başladı. Bazıları bu durumu, insanların artık hep aynı tasarıma sahip telefonları görmekten sıkıldığı için olarak yorumlasa da, bazıları ise büyüyen telefon ekranlarına bir çözüm için böyle bir teknoloji ihtiyacı olduğunu iddia ediyorlar. Özellikle büyük ekran hazzını yaşamak isteyen fakat daha küçük bir tasarım arayanlar için bu tarz tasarımlar tercih ediliyor. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Galaxy Z Fold 3 modeli bir hayli ilgi görmüştü.

Söz konusu modelin tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri, katlanır ekranının yanı sıra S Pen desteği ile kullanıcıların karşısına çıkıyor olması idi. Fakat Samsung Note serisinde kullanılan S Pen‘in, Z Fold serisinde çalışmadığını belirtelim. Çünkü söz konusu model, katlanabilir bir ekrana sahip olduğu için, son derece hassas bir yapıya sahip. Henüz tanıtılmasına aylar olan Z Fold 4 modeli hakkında bazı bilgiler edindik. İşte yeni modelin kamera özellikleri hakkında ortaya çıkanlar.

Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 4 Kamera Konusunda Fark Yaratacak!

İddialara göre Samsung Galaxy Z Fold4, telefoto kamera konusunda S22 Ultra’dan daha güçlü bir lens kullanacak. İddialara göre yeni model, 50 MP ana kamera, 1 2MP ultra geniş açılı kamera ve 3x optik zoomlu 12 MP çözünürlüğünde telefoto kamera ile gelecek. iddialara göre bu 3x zoom özelliğine sahip telefoto lens, Galaxy S22 telefoto kamerasından çok daha iyi olacak. Hatta Z Fold 4, bu yılın en iyi kamera performansına sahip akıllı telefonu olarak karşımıza çıkabilir. Özellikle yakınlaştırma tarafında beklentileri sonuna kadar karşılayacak. Z Fold 4 modelinin dış ekranının 6.2 inç boyutunda olması bekleniyor. İç ekranının ise 7.6 inç boyutunda olması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> OnePlus Ace Racing ‘Bu Yarış’ta Ben de Varım’ Diyor!

>> Yeni Google Pixel Watch Kullanıcıları Hayal Kırıklığına Uğrattı!