OnePlus Ace Racing ‘Bu Yarış’ta Ben de Varım’ Diyor!

OnePlus Ace

OnePlus Ace Racing Edition modeli, MediaTek imzalı sayılı amiral gemisi akıllı telefonlar arasında yer alıyor. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus bir süredir ülkemize resmi olarak hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle giriş orta segment akıllı telefonlarını ülkemize getirdiği için uygun fiyatlı akıllı telefonları ile tercih ediliyor. Bununla beraber diğer markalara nazaran akıllı telefon yelpazesinin Türkiye’de dar olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü model çeşidi diğer markalara göre biraz daha az. Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen, Metisteki imzalı güçlü işlemcisi ile ilgi odağı haline gelen amiral gemisi model onaylandı. İşte yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

OnePlus Ace Racing ‘Bu Yarış’ta Ben de Varım’ Diyor!

İddialara göre 17 Mayıs tarihinde OnePlus Ace Racing Edition modeli, ilk olarak Çin’de piyasaya sürülecek. Tabii ki önümüzdeki aylarda Türkiye’ye de geleceği düşünülüyor. genellikle OnePlus Türkiye’ye, genellikle orta segmente hitap eden modeller olarak karşımıza çıktığını biliyoruz. Bu yüzden OnePlus Ace Racing Edition modeli, Türkiye’ye gelmeyebilir. Henüz hangi ülkelere geleceği belli olmayan cihazın tüm teknik özellikleri belli oldu.

OnePlus Ace

Ekran tarafında 120 Hz tazeleme oranına sahip panel ile gelecek modelin, amiral gemisi modeller ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fakat tek fark, işlemci tarafında olacak. Söz konusu model, son zamanlarda çoğu modelde görmeye başladığımız, MediaTek’in amiral gemisi işlemcisi Dimensity 8100 Max yongasından güç alacak.

Genellikle Türkiye’ye OnePlus modellerinin nadir geldiğini biliyoruz. Bu yüzden yeni modelin Türkiye’ye geleceğinin kesin olmadığını belirtelim. Ayrıca OnePlus’ın son zamanlarda güçlü akıllı telefonlar ile karşımıza çıktığını biliyoruz. Bu modeller, hem amiral gemisi işlemciler ile karşımıza çıkıyorken, hem de piyasaya göre daha uygun fiyata sahip oluyorlar.

Yeni modelin fiyatı ve global pazara satışa sunulacağı tarih hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat önümüzdeki günlerde fiyat hakkında daha fazla sızıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Google Yeni Güvenlik Önlemi İle Büyük Koruma Sağlayacak

>> Android 13 Yenilikleri Belli Oldu: İşte Gelen Yeni Özellikler