Samsung Kamera Performansı Konusunda Büyük Yeniliklere Hazırlanıyor

Samsung kamera performansı

Samsung kamera performansı ile ilgili yeni bazı çalışmalar yürütüyor. Şirketin akıllı telefonlarında kamera yazılımları üzerine yoğunlaşacağını görüyoruz.

.

Dünyanın en büyük akıllı telefon devleri içerisinde yer alan Samsung şu sıralar kamera performansına yoğunlaşmış gibi görünüyor. Bildiğiniz üzere kamera performansını arttıran Camera Assistant isimli bir özellik var. Bu özellik çok fazla Samsung kullanıcısı tarafından tercih edilemiyor.

Kullanıcı deneyimini üst perdelere kadar yükseltmek isteyen Samsung yeni yazılımlar geliştirme konusunda ısrarcı. Güney Koreli üretici bundan sadece kısa bir süre önce kamera performansını yükseltmek için Camera Assistant isimli bir program geliştirmişti. Bu program şimdi birçok akıllı telefona geliyor.

Samsung kamera performansı gelişiyor

Akıllı telefon piyasası son derece yoğun rekabet içeriyor. Apple ve Samsung arasındaki rekabetten hiç bahsetmiyoruz bile. Aynı markanın farklı modelleri arasında bile büyük bir rekabet olduğunu görüyoruz. Özellikle Samsung Galaxy S22 en çok dikkat çeken model olarak görülüyor.

Samsung kamera performansı

Konuyla ilgili ortaya çıkan detaylara göre Samsung tarafından Android 13 güncelleme performansı kullanıcılarla en üst perdeden paylaşılıyor. Yeni Android güncellemesi ile birlikte aynı zamanda kamera özelliği de gelişiyor. Camera Asistant sayesinde otomatik HDR bile açık olacak.

Yepyeni kamera özellikleri geliyor

Samsung tarafından tüm akıllı telefon modellerine birçok yeni kamera özelliği getirilecek. Camera Assistant bu özellikleri sağlayacak. Otomatik lens değiştirme, fotoğraf yumuşatma, fotoğraf modunda video kaydı ve kamera zaman aşımı süresi gibi birçok yeni özellik geliyor.

Samsung kamera performansı için şimdiden kolları sıvadı. Muhtemelen önümüzdeki aylarda bu özelliklerin tamamı birçok akıllı telefon modeline gelmiş olacak. Elbette amiral gemisi modellerine biraz daha öncelik tanınacak. Ancak diğer cihazlarda da bu tür özelliklerin kullanılması amaçlanıyor. Peki sizce Samsung kamera teknolojisini daha fazla geliştirmek için ne tür çalışmalar yapmalı? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy S23 Lansmanı Ertelendi: İşte Sebebi!

>> Samsung Galaxy S23 Serisi Renk Seçenekleri İle Ortaya Çıktı!

. . . . .