Samsung Galaxy S23 Serisi Renk Seçenekleri İle Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 serisi renk seçenekleri ile ortaya çıktı. İşte önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen seri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Galaxy S23 Ultra modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Söz konusu modelin ekran tasarımı hakkında bazı render görüntüleri ortaya çıktı. Fakat bu görsellerin henüz gerçeği yansıtmayabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü her ne kadar serinin tanıtımına kısa bir süre kalmış olsa da, marka tarafından henüz net bir açıklama bulunmuyor. Güvenilir kaynaklar tarafından ortaya çıkan yeni bilgiler ise, serinin ultra modelinin, ekran altı parmak izi sensörü tarafında yeni teknolojiler ile geleceği yönünde. Bununla beraber özellikle kamera tarafında piyasanın en iyisi olmayı amaçlayan seri, yeni sızıntılar ile gündemde.

Bildiğiniz üzere 1 Şubat 2023 tarihinde Samsung Galaxy S23 serisinin tanıtılması bekleniyor. Söz konusu seri ile birlikte 3 farklı model karşımıza çıkacak. Bu modeller Samsung Galaxy S23, S23 Plus ve S23 ultra olarak sıralanacak. Zaten uzun süredir ortaya çıkan sızıntılara baktığımız zaman, yeni modellerin birçok özelliğinin karşımıza çıktığını biliyoruz. Özellikle seriye ait 3 modelin de Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile gelecek olması, Android tarafındaki en güçlü akıllı telefonlar arasına yer alacağı anlamına geliyor. 

Samsung Galaxy S23 Serisi Renk Seçenekleri İle Ortaya Çıktı!

Bununla beraber serinin Ultra modelinin de kamera tarafında yine piyasanın en iyisi olacağına dair de iddialar mevcut. Önümüzdeki aylarda tanıtılacak modeller hakkında her geçen gün yeni sızıntılar karşımıza çıkarken artık renk seçeneklerinin dahi sızdırıldığını görüyoruz. Belgeleri incelediğimiz zaman Samsung Galaxy S23 serisine ait tüm modellerin Samsung Galaxy S23 serisinin imza renginin yeşil olması bekleniyor. Bununla beraber altın pembe ve pembe olmak üzere de diğer renklerde karşımıza çıkacaktır. Serinin önceki modellerinde bulunan renklerin de geleceği bekleniyor.

Samsung Galaxy S23

Yani Samsung Galaxy S serisine ait en zengin renk seçeneği ile gelen serinin Galaxy S23 serisi olacağını söyleyebiliriz. Teknik özellikleri tarafında da ortaya çıkan birçok detay mevcut. 8 GB ve 12 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneği ile gelecek olan modeller depolama alanı tarafında ise 128, 256 ve 512 GB olmak üzere 3 farklı dahili depolama alanı ile gelecek. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Elektrikli Otomobil Sızdırıldı: Tesla’ya Dev Rakip!