Samsung katlanabilir modeli Galaxy Z Fold3 kamera ayrıntılarıyla sızdırıldı

Galaxy Z Fold3 fiyatı

Samsung’un katlanabilir modeli Galaxy Z Fold3, kamera detaylarıyla ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Zaman geçtikçe klasik telefon tasarımlarından farklı modellere olan ilgi artmaya devam ediyor. Özellikle katlanabili­r modeller, 2020 yılına damgasını vurmuş durumda. Çünkü Galaxy Z Fold 2‘nin bekleni­lenden daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bu ilginin ardından dev markalar tarafından katlanabili­r tasarımlar ortaya çıktı. Hakkında bir çok dedikodu dolaşan, 2021’de en çok konuşulacak modellerden biri olabilecek Galaxy Z Fold 3 modelinin tanıtım tarihine ilişkin yeni iddialar ortaya atıldı. Bununla beraber yeni modelde kullanılacak işlemci de belli oldu. İşte Samsung’un efsane katlanır telefon serisinin yeni modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Samsung Galaxy Z Fold3 ekran altı kamer

Yeni modelin, Mayıs ayının ilk günlerinde ge­leceği öne sürü­ldü. Kore haber sitesi kaynağına göre Samsung’un katlanabili­r serisinin yeni modeli Mayıs ayının başında tanıtılacak. Geçtiğimiz aylarda Galaxy Z Fold 3 modelinin saha testçileri tarafından test edildiği iddia          edi­lmişti. Telefonun çoktan hazır olduğunu öne süren iddia, mayıs ayında tanıtılacağı iddiasını kanıtlar nitelikte. Aynı zamanda katlanabilir modelin kamera özellikleri de ortaya çıktı

Samsung Galaxy Z Fold3 ekran altı kamera teknolojisini kullanacak

İddialara göre Galaxy Z Fold3 modelinde ekran altı kamera teknolojisi kullanacak. Aylardır söz konusu özelliğin yeni modelde karşımıza çıkıp çıkmayacağı hakkında net bir sızıntı bulunmuyordu. Fakat güvenilir kaynak yeni modelde ekran altı kamera teknolojisinin kullanılacağını ortaya attı.

1μm pikselli 16 MP Sony IMXx71 serisine ait bir lens kullanılacak modelde bir ön kamera daha bulunacak. Farklı bir kapakta kullanılacak lens ise 1.22μm pikselli 10MP Sony IMX374 olacak.

Bununla beraber yeni cihazın 4,275 mAh kapasiteye sahip olacağı kesinleşti. Aynı zamanda yeni cihazın 25W değerinde şarj desteğine de sahip olacağı, ortaya çıkan bilgiler arasında. Amiral gemisi bir model olarak karşımıza çıkacak model için 25W şarj desteğinin az olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bataryanın küçük olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekiyor.

İlgili Haberler:

>> Uygun fiyatlı Samsung Galaxy M42 5G modelinin tanıtım tarihi belli oldu

>> Yakında tanıtılacak Samsung Galaxy A82 hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here