Samsung yeni 5G telefonu Galaxy A33 ile karşımıza çıktı: İşte sızdırılan görseller

Galaxy A33

Samsung’un yeni 5G destekli modeli Galaxy A33 hakkında yeni görseller ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

Dünyadaki çoğu ülkenin 5G bağlantı desteğine geçmesi ile birlikte kullanılan cihazlar da 5G destekli olmaya başladı. Fakat ülkemizde hala 4G kullanıldığını belirtelim. Fakat önümüzdeki yıllarda 5G desteğinin Türkiye geleceğine dair sıkıntılar mevcut. Her ne kadar buna benzer sızıntılar gerçekleşse de bazı dev markalar 5G destekli akıllı telefonlarını ülkemizde satışa sunmuyor. Bu yüzden güçlü işlemcilere sahip akıllı telefonlardan mahrum kalıyoruz diyebiliriz. Samsung’un yakında piyasaya sürülmesi beklenen 5G destekli modeli Galaxy A33 cihazının da ülkemizde satışa sunulacağına dair sızıntılar bulunuyor. Çünkü artık çoğu şirketin ülkemizde 4G desteği olsa dahi 5G destekli modellerini getirdiğini görmekteyiz. Bu yüzden söz konusu modelin de ülkemizde satışa sunulacağı öngörülüyor. İşte yakında tanıtılması beklenen yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy A33 5G modelinin önümüzdeki yılın başlarında tanıtılması bekleniyor. Tanıtımına haftalar olmasına rağmen yeni model hakkında bazı detayların sızdırıldığını söyleyebiliriz. Dış kasa parçalarının görsellerinin sızdırıldığı modelin görsellerini genel olarak incelediğimizde cihaz hakkında bazı detaylar hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz.

Galaxy A33

Samsung yeni 5G telefonu Galaxy A33 ile karşımıza çıktı: İşte sızdırılan görseller

Galaxy A33

Görselleri incelediğimizde cihazın 3,5 mm kulaklık girişinin olmadığını görüyoruz. Bununla beraber USB-C bağlantısı ise alt tarafta bulunuyor. Bazı sızdırılan belgelere göre yeni modelde 4 farklı renk seçeneği karşımıza çıkacak. Ayrıca 5000 mAh gücünde bir bataryaya da sahip olması bekleniyor.. Sızdırılan görsellere tekrar döndüğümüzde arka tarafında diğer A serisi modellerine benzer bir kamera boşluğunun olduğunu görmekteyiz. Bu kameraların dörde ayrılması bekleniyor. Serinin önceki modellerine göre bir yorum yapacak olursak ana kamera, ultra geniş açılı kamera, makro ve derinlik kamerası olarak sıralanması bekleniyor. Ekran boyutunun ise 6.4 inç olacağına dair sızıntılar mevcut. Bununla beraber Süper AMOLED ekran teknolojisi kullanacak modelin çözünürlüğü ise FullHD+ olacak.

Galaxy A33

Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere yeni modelin ülkemizde satılıp satılmayacağına dair herhangi bir sızıntı bulunmuyor. Fakat önümüzdeki haftalarda Galaxy A33 5G modelinin Türkiye ihtimali üzerine yeni bilgiler ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Bekarlar Günü kolileri insansız araçlarla teslim edildigünü fırsatları

>> Kripto Para Piyasalarında Bu Hafta Neler Yaşandı? (9 – 16 Kasım 2021)