Samsung Galaxy Buds 2 modelinin fiyatı sızdırıldı: Yakında Türkiye’de!

Galaxy Buds 2

Samsung’un 11 Ağustos etkinliğinde tanıtılması beklenen kablosuz kulaklığı Galaxy Buds 2 modelinin fiyatı belli oldu. İşte yeni modelin ortaya çıkan fiyatı ve sunduğu özellikler.

Samsung, yeni kablosuz kulaklıklar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. En son bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü, Galaxy Buds Pro modeli, bir hayli görmüştü. Ortalama 200 dolarlık bir fiyata sahip olan model, özellikleri ve AKG ses teknolojisi ile ülkemizde de en çok tercih edilen Samsung kablosuz kulaklığı arasında yer almayı başardı. Türkiye’de ortalama olarak 1500 TL’lik bir satış fiyatına sahip olan Galaxy Buds Pro modelinin bir yenisi daha geliyor. Galaxy Buds2 olarak adlandırılması beklenen yeni modelin, tasarım görselleri ve farklı renk seçenekleri sızdırıldı. Bununla beraber yeni modelin pil kapasitesi ve bazı temel özellikleri de gün yüzüne çıkıyor. İşte 11 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Unpacked etkinliği ile tanıtılması beklenen Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklığın özellikleri, ve sızdırılan fiyatı.

Samsung Galaxy Buds 2 modelinin fiyatı sızdırıldı: Yakında Türkiye’de!

Galaxy Buds 2

Samsung’un yeni kablosuz kulaklık modelinin, 11 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan etkinliğinde tanıtılacağı kesinleşti. Bununla beraber söz konusu etkinlikte tanıtılacak olan diğer cihazlar da sızdırıldı. Bizim bugün ki odağımız Galaxy Buds 2 modelinin ise render görüntüleri zaten sızdırılmıştı. Haftalar öncesinden beri karşımıza çıkan özelliklerden ziyade, yeni modelin fiyatının da sızdırıldığını belirtelim. Bununla beraber serinin bir önceki modelinin de çıkış fiyatı ile bir kıyas yapacağız.

Galaxy Buds 2

Sızdırılan bilgileri incelediğimizde, Samsung’un yakında tanıtılması beklenen yeni modelinin, ortama olarak 170 euro civarında bir fiyat etiketine sahip olacağına dair sızıntılar mevcut. Seriye ait son piyasaya sürülen Galaxy Buds Pro modelini fiyatı ise 200 dolar civarındaydı. Bu yüzden seriye ait son çıkan model olan Gal­axy Buds 2 modelinin de benzer bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Yeni model hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy Z Flip 3 kılıfları sızdırıldı: tanıtımına günler kaldı!

>> Samsung Katlanır Telefon Modellerine Güveniyor: Gelirlerde Büyük Artış!