SHIB 2022 Fiyatı Hangi Seviyelere Ulaşacak? Analistler Açıkladı

SHIB coin alanların

SHIB 2022 fiyatı ile ilgili çok fazla iddia var. Bazıları bu kripto para biriminin tahmin edilenden çok daha hızlı yükseleceğini söylüyor.

Kripto para birimleri günümüzün en önemli gerçekleri içerisinde yer alıyor. Şimdilik onlar birer yatırım aracı olarak görülüyor. Fakat önümüzdeki yıllarda neredeyse her alanda dijital varlıklara yer verilebilir. Bu dijital varlıklar içerisinde meme coinler ayrı bir yere sahip.

Analistler tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda SHIB için olumlu değerlendirmeler yapıldığını görüyoruz. 2021 yılında fiyatının binlerce kadar artış göstermesi ona yatırım yapılmasını sağladı. Birçok kişi 1 dolar fiyat hedefi hayaliyle bu kripto para birimine destek verdi.

SHIB 2022 fiyatı nerelere gelecek?

Geçtiğimiz yılki süreç değerlendirildiğinde bu kripto para birimi tahminlerin çok daha ötesinde artış göstermeyi başardı. Uzmanlar artık coşkunun sona erdiğini ve bu meme token ile ilgili erime sürecinin devam ettiğini belirtiyor. Fakat bazıları ani bir şekilde yükselme ihtimali olduğunu düşünüyor.

SHIB 2022 fiyatı

Özellikle Elon Musk tarafından yapılacak bazı açıklamalar ile birlikte kripto para biriminin değeri eskisine göre çok daha hızlı artış gösterebilir. Ancak bunun için ünlü girişimcinin bazı açıklamalar yapması gerekiyor. Mesela SpaceX ürünlerinin bu kripto para birimi ile satılması büyük fiyat etkisi yaratacaktır.

Kripto para analistleri umutlu

Her ne kadar birçok kişi tam tersini düşünse bile kripto para analistleri bazı konularda olumlu fikirlere sahip. Gelecekte multimilyarder olarak isimlendirilen kişiler bu kripto para biriminin destekçileri olabilir. Burada esas önemli olan yeniden kendisine takipçi bulabilmesi.

Bazıları bu dijital varlığın 2022 yılının sonunda 0,0001 dolara kadar ulaşacağını tahmin ediyor. Böyle bir şey söz konusu olursa meme token tarihinde hiç görülmediği kadar iyi bir yükseliş yakalamış olur. Ancak bazıları onun bahsi geçen yükselişten sonra hızlı bir şekilde yok olacağını düşünüyor. Konuyla ilgili gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Elon Musk Sahte Kripto Para Videosu Bu Kadar Da Olmaz Dedirtti

>> Haziran Ayında Yükselecek Kripto Para Birimleri Bakın Hangileri Olacak