SOL BNB ve ETH Güncel Fiyat Analizi: Yön Nereye Doğru?

SOL BNB ve ETH

SOL BNB ve ETH güncel fiyat analizleri ortaya çıktı. Boğaların son derece güçlü olduğu bu kripto para birimleri yeni bir ralli için mi hazırlanıyor?

Kripto para devleri her geçen gün yeni düşüşlere imza atıyor. Bundan sadece birkaç ay önce dev yükselişler yaşanmıştı. Şimdi ise yavaş yavaş geriye doğru çekilme devam ediyor. Boğalar her düşüşte satın alım yaparken ayılar ralli zirvelerinde satış gerçekleştiriyor.

Analistler tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda BTC için geri dönüş sinyalleri gelmeye başladığı ifade ediliyor. 2022 yılında Bitcoin satın alabilecek çok fazla kurum ve kuruluş var. Ayrıca Merkez bankaları yine bu kripto para devinden satın alabilir. El Salvador gibi ülkelerin kripto para alması ise sektörde büyük heyecan yaratıyor.

SOL BNB ve ETH güncel durum

Dijital varlıklar her geçen gün yeni değişimlere imza atıyor. Mesela SOL bu aralar düşüş trendine girdi. 130 dolar desteğinin altına düşmesi halinde 116 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir. Bu durum kripto para dünyasında büyük bir endişe yaratıyor.

SOL BNB ve ETH

BNB ise en fazla beklenti yaratan dijital varlıklar içerisinde yer alıyor. Binance platformunun kendi kripto para birimi olan BNB ne yazık ki ralli girişimine bir türlü başlayamadı. 617 dolara bir ralli başlaması halinde buradan sonraki hedefi 1000 dolar olacaktır.

ETH güçlü performans sergileyebilir

En büyük beklentilerden birisi de Ethereum ile ilgili. Altcoin devi her seferinde 5 bin doları aşmak istiyor. Ancak bu o kadar kolay değil. Bugünlerde 3485 dolar hedefi ile yetinmek zorunda. Ancak 3.000 dolar desteğinin kaybedilmesi halinde 2652 dolara kadar sarkabilir.

Tüm kripto para birimlerinde genel bir düşüş var. SOL BNB ve ETH için ne yazık ki olumlu konuşmak o kadar mümkün değil. Boğaların güçlü kalması halinde elbette yeni rekorlar ortaya çıkabilir.

İlgili Haberler:

>> Bitcoin Neden En Popüler Kripto Para Birimi? İşte Tüm Detaylar!

>> Bitcoin 120 Bin Dolar Hedefine Ne Zaman Ulaşacak? Analistler Açıkladı


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here