Şubat 2021 Xbox Game Pass Oyunları Listesi

Şubat 2021 Xbox için tam 14 yeni oyunun Game Pass’e katılması anlamına geliyor. Sizler için bu on dört oyunu derledik. Detayları haberimizde bulabilirsiniz…

.

İlk olarak hatırlatmak gerekirse Game Pass, Microsoft’un Xbox ve Bilgisayar oyuncularına sunduğu bir oyun odaklı abonelik servisi. Kısacası kullanıcılar buna “Oyunlar için Netflix” yakıştırmasını sıklıkla yapıyor. Aylık yapacağınız ödemelerle geniş çaplı bir oyun seçkisini edinebiliyorsunuz. Üstelik tercihe göre üç farklı abonelik şekli var. Konsola özel 200’e yakın oyun sunan aboneliğin fiyatı 30 lira. Ayrıca bilgisayar kullanıcılarına özel bir üyelik de var onun da fiyatı aynı. Son olarak konsol kullanıcılarına Ultimate üyeliği şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu üyelikte hem konsol hem de bilgisayarda oyunlara erişebilirsiniz. Bununla birlikte, Xbox Live Gold üyeliği ve EA Play de bu planla birlikte sunuluyor. Ultimate üyelere oyun alımlarında indirimler gibi ekstra avantajlar da var. Bu üyeliğin fiyatı diğer üyeliklerden 15 lira fazla.

Şubat 2021 için Xbox Game Pass’e eklenen oyunlar:

Ghost of tale (PC) – 4 Şubat

Ghost of tale bir Aksiyon Rol Yapma oyunu. Tilo isimli bir fare ve aynı zamanda ozan olan karakterinizle sizi keyifli bir maceraya davet ediyor. Oyun Ortaçağ’da geçiyor ve dönemi güzel yansıtıyor. Oyun dünyası sadece hayvanların olduğu alternatif bir evrende geçiyor. Gizlilik öğeleri, sohbetler, dostlar ve düşmanlarla dolu bir dünyaya sahip.

Project Winter (Android, Konsol ve PC) – 4 Şubat

Arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirmek için harika bir oyun. Project Winter sekiz kişiye kadar oynanabilen bir sosyal-hayatta kalma oyunu. Arkadaşlarınızla iletişimde olmak hayatta kalmak için hayati. Oyundaki amacımız ise kaçmak. Bu yolda can yoldaşlarınızı sırtından bıçaklamanız gerekebilir…

The Falconeer (Android, Konsol ve PC) – 4 Şubat

Falconeer süper eğlenceli bir açık dünya hava savaşı oynu. Bunun yanında, The Great Ursee isimli gizemli bir dünyada gizli kalmış sırları ortaya çıkarıp birçok rakibe karşı mücadele veriyorsunuz.

Final Fantasy XII The Zodiac Age (Konsol ve PC) – 11 Şubat

İşte bu büyük bir haber. Efsane oyun serisi Final Fantasy oyunları 2021 itibariyle Game Pass’e geliyor. Efsane serisinin 12. oyunu bu ay platforma ekleniyor. Tabii ki bu oyunu anlatmaya kelimeler yeterli değil efsane serinin 12. oyununun yeniden yapımı bu ay platformda yerini alıyor. Kısacası World of Ivalice’deki efsane maceraya yeniden davetlisiniz.

Jurassic World Evolution (Android ve Konsol) – 11 Şubat

Sinemanın hanedan serilerinden olan Jurassic Park macerası konsola geliyor. Bu oyunda kendi Jurassic Park dünyanızı yaratabilirsiniz. Özellikler habitat yaratmayı seven oyunculara bu oyunu tavsiye ediyoruz.

Stealth Inc. 2: A Game of Clones (Android ve Konsol) – 11 Şubat

Serinin ikinci oynunda sinsiliklerle dolu bir yüksek teknoloji tesisten kaçan bir klon rolündesiniz. Hem beyninize hem de reflekslerinize bu oyunda sıkça başvurmanız gerekecek. Üstelik oyunda 60 farklı bölüm bulunuyor. Ölüm her zaman birkaç saniye ötenizde bekliyor…

Wolfenstein: Youngblood (Android) – 11 Şubat

Wolfenstein II’nin 19 yıl sonrasında geçen bir oyun… Bj Blazkowicz’in ikiz çocukları Jess ve Soph uzun süren eğitimlerinden sonra maceraya atılmak zounda… Üstelik bir arkadaşınızla takım olarak keşifler yapabilir ve zorluklarla mücadele edebilirsiniz.

Code Vein (PC) – 18 Şubat

Uzak olmayan bir gelecekte gizemli bir facianın etkilerini taşıyan bir dünyadayız. Yalanın yarattığı yıkımın ortasındaki gizli bir ayrıcalıklı topluluğu ismi ise Vein. Bu yüzden arkadaşlarınızla bu cehennemden kaçmanız gerekiyor.

Pillars of Eternity 2: Deadfire – Ultimate Edition (Bulut ve Konsol)  – 18 Şubat

Bu oyunu aslında pek fazla tanıtmaya gerek yok. Sonuçta en sevilen rol yapma oyunlarından birinden bahsediyoruz. Obsidian Entertainment’ın meşhur oyunu da bu ay Game Pass’e dahil oluyor. Karakterinizi sınırsız şekilde oluşturabileceğiniz bu uzun soluklu macera oyunu bazıları için tek başına abonelik sebebi.

Wreckfest (Bulut, Konsol ve PC) – 18 Şubat

Kuralsız bir yarış deneyimi. Büyük kazalar ve acımasız rakipler. Postapokaliptik bir yarış deneyimi sunan bu oyun eğlence dışında başka bir şey vadetmiyor.

Killer Queen Black (Bulut ve Konsol) – 23 Şubat

Stratejik bir takım platform oyunu. Bu kulağa kesinlikle eski tip bir eğlence gibi geliyor. Çok oyunculu aksiyon, strateji ve platform oyunu bu sevilen türlerin özel kısımlarını birleştiriyor. Sekiz kişiye kadar oynanan bu oyunda rakiplerinize karşı üç farklı galibiyet şeklinden biri için kıyasıya mücadele ediyorsunuz.

Dirt 5 (Bulut, Konsol ve PC) – 25 Şubat

En ünlü yarış serilerinden biri. İnanılmaz ve lisanslı otomobiller ve gerçek mekanlar. Kısacası ödüllü ve 20 yılı aşan bir off-road yarış klasiğinden bahsediyoruz. Dirt 5 de aboneliğinizin ücretinin karşılığını en fazla veren oyunlardan biri.

Elite Dangerous (Konsol) – 25 Şubat

Acımasız bir galakside kendi yıldız geminizin kaptanı olmak. Bu çoğumuzun çocukluk hayali. İşte Elite Dangerous size bu şansı veriyor. Bu açık dünya macera oyunu Samanyolu Galaksisi’nde harika bir macera oyunu.

Superhot: Mind Control Delete (PC) – 25 Şubat

Zaman sadece siz hareket ederken akıyor. Ezber bozan bir mekanikle ses getiren oyun serisinin üçüncüsü Xbox Game Pass’e dahil oluyor. Klasik Superhot deneyimine birçok yeni özellik katan bu oyun size hızıyla orantısız bir aksiyon hissettirecek.

Diğer haberler:

>> Cold War Outbreak Modu Resmi Sitede Ortaya Çıktı

>> Series X ve S ile Eski Oyunlarda Dört Kat FPS Mümkün

. . . .