The Witcher 3 Netflix Şovu Temelli Ücretsiz Bir DLC Alacak

CD Projekt Red Netflix dizisinden önce de The Witcher 3 için ücretsiz eklentiler paylaştı

Netflix izleyicilerinin beğenisini toplayan diziyi temel olan bir DLC The Witcher 3 için yolda. Özetle bu DLC diziden etkilenen eşyalar gibi birçok yenilikle yeni nesil konsollara geliyor.

Altı yıldır hayatımızda olan The Witcher 3: Wild Hunt şimdiden bilgisayar oyunu klasikleri arasındaki yerini aldı. Oyuna çıkan son eklentinin adı ise Blood and Wine olmuştu. Bu eklentinin çıkışından da tam olarak beş sene geçti. Kısacası biz yaşlanmaya devam ederken bu oyun önemli bir gençlik aşısı almaya hazırlanıyor. Oyuna gelecek güncellemeyle Xbox Series X/S PlayStation 5 ve PC için daha iyi görünüme kavuşacak. Son olarak bu versiyonda önemli bir sürpriz daha yer alacak. Gelecek güncellemede oyuna birçok Netflix dizisinden ilham alan yenilik de gelecek.

Bu güncelleme ile ilgili daha fazla detay daha sonra karşımıza çıkacak. Bu yüzden net bir tarih verilmemiş olması bu konuda bir sorun. Bununla birlikte, Netflix konusundaki gelişme konusunda heyecanlanmadan önce bu eklentilerin oyuna yeni mekanlar ya da görevler eklemeyeceğini söylememiz gerek. Yeni nesle göre hazırlanan oyunun yeni hali sadece diziden esinlenen nesneleri getirecek. Böylece oyunda farklı silahlar, zırhlar görmemiz mümkün. Ayrıca Roach için de farklı bir şeyler görme ihtimalimiz var.

CD Projekt Red Netflix dizisinden önce de The Witcher 3 için ücretsiz eklentiler paylaştı

Polonyalı oyun firması The Witcher 3 oyuncularına daha önce de karşılıksız iyilikler yapmıştı. Firma oyunun piyasaya sürülmesinin ardından yeni görevler, kıyafetler, sözleşmeler, Gwent kartları ve daha fazlasını içeren 16 eklenti çıkardı. Ve fakat altı yıl sonra bunu tekrar yapıyor olmaları oldukça ilginç. Muhtemelen bu sefer oyunu hala çok seven oyunculara firmadan bir teşekkür hediyesi geliyor.

Tüm bunlardan bağımsız olarak, yeni içeriğin ücretsiz olması en sevindirici tarafı. Bu özellikle diziden etkilenerek bu güncellemenin de desteğiyle oyunu ilk kez oynayacaklara güzel bir bonus olacak. Ayrıca diziden etkilenen kişiler için tanıdık şeyler görmek de önemli. Ne yazık ki The Witcher 3’ün yeni nesil için hazırlanan versiyonunun çıkış tarihi henüz belli değil. İyi haber ise oyuna sahip olan herkesin bu yükseltmeyi ücretsiz alması. Bu konudaki gelişmeleri sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Diğer haberler:

>> Death Stranding: Director’s Cut Türkçe Altyazı ve Yeni Görevlerle Geliyor

>> Teknoloji Beyni Küçültüyor İddiaları Bilim Dünyasında Tartışma Yarattı