Thodex kripto para borsası battı mı? İşte şirketten yapılan açıklamalar

THODEX mahkemelerde savunma
Google News Abone Ol

Türkiye’de bazı ilkleri yapan Thodex kripto para borsası battı mı? Konuyla ilgili çok büyük endişeler olduğunu söyleyebiliriz. Hadi gelin şirketten yapılan açıklamalara birlikte bakalım.

Kripto para dünyası henüz yeni yeni güçlenmeye başladı. Sadece dünyada değil aynı zamanda Türkiye’den birçok şirket bu tür borsalar açtı. Sosyal medya platformlarında şu sıralar bazı ilginç olaylar gelişiyor. Gelen detaylara göre bazı kullanıcılar ilk etapta Thodex isimli borsada kripto alıp satma işlemlerini yapamadı. Hemen ardından para çekme işlemlerinde bazı zorluklar ortaya çıktı.

Kullanıcılar bu problemleri yaşadıktan sonra yavaş yavaş siteye ulaşmakta bile güçlük çektiler. Kısacası bu kripto para borsası kademe kademe kendisini geriye doğru çekti. Bunun üzerine kullanıcılar büyük bir korku yaşadı. Gelen son detaylara göre Thodex batmış olabilir. Böyle bir durumda kullanıcıların paraları tamamen çöpe gidecek. Peki firma konuyla alakalı herhangi bir açıklama yaptı mı?

Thodex kripto para borsası büyük kampanyalarla gündeme geliyordu

Birçok şirket farklı alanlarda gündeme gelmeyi başardı. Bazıları özellikle kampanyalar kullanarak kullanıcıları kendisine çekti. Geçtiğimiz günlerde bu büyük kripto para borsası 2 milyon dogecoin dağıtacağını söylemişti. Bu söylediğini yaptı ve kullanıcılara elindeki kripto paraları dağıttı.

Thodex kripto para borsası

Bu tür kampanyalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran şirket hemen ardından 20 Nisan 2021 tarihinde bir açıklama yaptı. Bazı kullanıcıların para çekme sorunları yaşadığını ve bu nedenle planlı bakım çalışması yapmaları gerektiğini söyledi. Ayrıca bu bakım çalışması yaklaşık olarak 6 saat sürecek denildi. Yapılan açıklamanın ardından site tamamen kontrolden çıktı.

Türkiye’nin ilk global kripto para borsasıydı

Bu kripto para borsası Türkiye’nin ilk global kripto para borsası olarak kayıtlara geçmişti. Dünya çapında bilinirliği olan banka ve fon şirketleri ile çalıştığını söylüyordu. Fakat kullanıcıların para çekme işlemini yapamaması ve siteye erişilememesi güvenlirliğini sıfır noktasına kadar indirdi.

Thodex kripto para borsası resmi web sitesine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda şirket tarafından yapılan resmi açıklamayı görebilirsiniz. Umuyoruz ki kimse bu problemden dolayı büyük bir zarar etmez.

İlgili Haberler:

>> Apple Coin Üretilecek Mi? İşte Dünyanın En Büyük Şirketinden Bomba İddia

>> En Çok Kazandıran Kripto Paralar Hangileri? İşte 100 Kat Kazandıran Tam Sıralı Liste


CEVAP VER