Tim Cook Videosu Büyük Beğeni Topladı: Hiç Kimse Bu Kadar Eğlenceli Olmasını Beklemiyordu (Video)

2021 yılının en etkili

Bugünlerden sosyal medya platformlarını düşen Tim cook videosu büyük bir beğeni toplamayı başardı dünyanın en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Apple yönetimine sürdüren ünlü CEO ilginç bir video deneyimi yaşattı.

Apple şirketinin belkemiği olarak görülen Tim Cook büyük bir çaba harcıyor her ne kadar şirketin kurucusu Steve jobs olsa bile yine de onun yeri çok başka şirketi devraldıktan sonra ciddi bir ivme kazandırmayı Başaran ünlü CEO şimdilerde yeni bazı tanıtımlar yapıyor.

Bugünlerde Apple firmasının lansman zamanları diyebiliriz şirket iPhone 12 modelinin yeni rengini öncelikli olarak tanıttı hemen ardından eşyaların kaybolmasını engelleyen AirTag cihazı kullanıma sunuldu hemen ardından iMac ve iPad Pro gibi modellerin tanıtımı yapıldı Hepsi de nefes kesici videolar ile tanıtıldı Böylece ortaya aslında çok alışılmadık görüntüler çıktı.

Tim Cook videosu büyük beğeni ile alkışlandı

Videoda şirketin CEO’su olarak bilinen Tim cook dizi bir şekilde iPad Pro nun oldu odaya ulaşmaya çalışıyorum hemen ardından iPad Pro modelini M1 işlemcisini yerleştiriyor bunu yaparken kılığını değiştiriyor ve kendisi gerçek haline dönüşüyor.

Tim Cook videosu

Paylaşılan videolardan sonra herkesin aklında aynı sorular yer edindi Tim cook Neden böyle bir reklam filmi oynatma gereği duydu zaten CEO olduğu şirkete neden gizliden girmeye çalışıyordu her ne kadar bu tür videolar eleştiriye çok açık olsa bile yine de fazlasıyla eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz sizler için videoyu hemen aşağıya bıraktık.

Apple çok sağlam modellerle geliyor

Ortaya çıkan son detaylara göre Apple şirketi oldukça sağlam modeller ile kendisini ispatlamaya çalışıyor şirketin özellikle yeni ürünlerinde daha fazla çaba harcadığı bilmiyor reklam filminin bunu sadece küçük bir tarafı.

Apple rakipleri ile rekabet edebilmek için yeni ürünlere çok fazla önem veriyor. İşte tam da bu nedenle reklam çalışmaları çok yeni bir boyuta ulaştı diyebiliriz. Videoyu izledikten sonra düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlere paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Apple, M1 İşlemcili Yeni Nesil iPad Pro Modelini Tanıttı

>> Apple Coin Üretilecek Mi? İşte Dünyanın En Büyük Şirketinden Bomba İddia