Uygun fiyatlı 5G telefon Samsung Galaxy A22, render görüntüleri ortaya çıktı

galaxy a22 5G

Samsung’un uygun fiyatlı 5G modeli Galaxy A22 5G, render görüntüleri ile karşımıza çıkıyor. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

Samsung’un A serisi ile alışık olduğumuz uygun fiyatlı modellere bir yenisi daha eklenecek. Serinin tahmini satış fiyatı dahil bazı temel özellikleri de sızdırıldı. tasarım detayları ise, kırılmaz cam ve kılıf üreten firmalar tarafından sızdırıldı. Uygun fiyata satışa sunulması beklenen modelin bir hayli ilgi göreceği düşünülüyor.

Samsung Galaxy A22 5G neler sunacak

Aksesuar üreticileri tarafından yakında tanıtılması beklenen yeni modelin tasarım görselleri sızdırıldı. Ortaya çıkan tasarımı incelediğimizde, ön panelinde damla çentikli ekran tasarımı bizleri karşılıyor. Arka tarafını incelediğimizde ise dörtlü kamera kurulumunun kullanıcıların karşısına çıkacağı iddia ediliyor. Fakat ortada ilginç bir durum mevcut. Tasarım detaylarında kare biçiminde dörtlü kamera bizleri karşılıyor fakat LED flaş bulunmuyor. Bazı kaynaklar bu kurulumda 3 kamera bulunduğunu ve dördüncü deliğin LED flaş için ayrıldığını iddia ediyor.
Voice kaynağından sızdırılan render görüntülerinde 360 derecelik bir video bizleri karışılıyor. Bu video sayesinde yeni modeli inceleme fırsatı buluyoruz.
Cihazın ne zaman piyasaya sürüleceğine dair net bir bilgi bulunmuyor. Fakat diğer A serisi modellerinin piyasaya sürülme tarihine göre bir tahminde bulunacak olursak, ortalama 2 aylık bir sürecin kullanıcıları beklediğini söyleyelim.
galaxy a22 5G
Tanıtımına daha aylar olduğu için, cihazın Türkiye’de satışa sunulacağına dair ne net bir açıklama haliyle bulunmuyor. Serinin diğer modellerinin ülkemizde satışa sunulduğunu hesap edersek, ülkemizde kur farklarından dolayı artan telefon ücretleri sebebiyle, uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkacak olan Galaxy A22, ülkemizde satılacaktır.
Cihazın 4G ve 5G versiyonlarının satışa sunulması bekleniyor. Muhtemelen 4G versiyonu, ülkemizde satılacaktır. Ortalama fiyatının ise 230 euro civarında olması bekleniyor. Önümüzdeki haftalarda yeni ayrıntılar sızdırılacaktır. Beklemede kalın.
Ayrıca cihazın 300 doların altında bir fiyat ile kullanıcılara sunulması bekleniyor. Galaxy A serisinin en uygun 5G destekli modeli olması beklenen cihaz hakkında aktarılanlar bu kadar.