Kim Kardashian, Bu Kez Poposuyla Değil, Spider-Man Spoiler’larıyla Gündemde

Spider-Man: No Way Home, son dönemin en çok beğenilen ve konuşulan filmi. Şimdi biraz daha konuşulacak diyebiliriz, çünkü Kim Kardashian’dan gereksiz bir spoiler hamlesi geldi. Merak etmeyin, bu haberimizde bir spoiler bulunmuyor.

.

Amerikalı TV yıldızı Kim Kardashian, genellikle yaptığı skandal açıklamalar ve ilginç fotoğraf çekimleriyle gündeme gelen bir isim. Hatırlarsanız, bir dönem internette, “Yaptığı hiçbir şey yok, ama seks kasedi var ve sadece bununla bu kadar yükselmeyi başarabilmesi normal mi?” tartışmaları dönerdi. Son yıllarda ise, özellikle Instagram ve TikTok gibi platformların yaygınlaşması ve “Fenomen” kavramının doğmasıyla birlikte Kardashian da adeta yeniden doğdu diyebiliriz. Kardashian, genç kitlenin takip ettiği isimlerden ve şu an Instagram’da 274 milyon takipçisi var.

Yıldız isim, geçtiğimiz günlerde, son dönemin en eğlenceli yapımlarından olan Spider-Man: No Way Home hakkında spoiler’lar verdi, yani filmin işleyişiyle ilgili izlemeden öğrenilmemesi gereken detayları takipçileriyle paylaştı. Bunu bilerek mi yaptı, yoksa o anın heyecanıyla mı yaptı bilmiyoruz, zira haberi hazırlarken orijinal kaynaktaki görsellerin büyük kısmına bakmaya çekindik. Ne olur ne olmaz, bir spoiler da biz yemeyelim.

Kim Kardashian, Bu Kez Poposuyla Değil, Spider-Man Spoiler'larıyla Gündemde

Sonuç olarak Kardashian, bu hareketi sonucunda sosyal medyada en çok eleştirilen kişi olmayı başardı.

Yapılan yorumlarda çoğu kişi, aşağı yukarık şu düşüncelerde:

“Spider-Man: No Way Home hakkında spoiler yememek için günlerdir, hatta haftalardır Twitter ve TikTok gibi platformlarda dikkatli hareket ediyorum, ama kurşunu beklemediğim yerden yedim. Instagram’da, hele de Kardashian gibi bilinen bir ismin böyle bir harekette bulunacağını tahmin etmiyordum.”

Spider-Man: No Way Home’u hâlâ izlemediyseniz, acele etmelisiniz. Spoiler fırtınası var zira.

Spider-Man: No Way Home (2021) filminde kimliği ortaya çıkan Peter Parker, Doctor Strange’ten yardım istiyor ve zamanda yolculuk yapılarak her şeyin normale dönmesini istiyor. Oysa siz de bilirsiniz ki bu tip hamleler kolay hamleler değildir ve genelde ciddi sorunlar ortaya çıkar. Burada da çıkıyor ve farklı zaman dilimlerindeki pek çok kötü karakter geri dönüyor. Doktor Octopus da bunlardan bir tanesi. Peter ise, bu zor süreçte Örümcek Adam olmanın aslında ne anlama geldiğini keşfetmek üzeredir…

15 Aralık’tan bu yana vizyonda olan film, Açılış haftasında Amerika genelinde 260 milyon doların üzerinde gişe hasılatı elde etmişti. Boxofficemojo verilerine göre film, an itibarıyla dünya çapında 1 milyar dolar hasılat barajını geride bıraktı. Yaklaşık 2 buçuk saat uzunluğundaki film, süper kahraman filmlerinden hoşlananlar için şu an eğlenceli bir tercih.

> En İyi Yeni Yıl Hediyeleri: Bu Fiyatlar Yeni Yıldan Sonra Artacak!

. . . . .