Türkiye İhtimalli Poco Watch Akıllı Saat Günler Sonra Tanıtılacak!

Poco Watch Akıllı Saat

Poco Watch akıllı saat günler sonra tanıtılıyor. İşte Türkiye’de de satışa sunulması beklenen model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Giyilebilir teknoloji tarafında özellikle Çinli markaların ürün yelpazesinin bir hayli geniş olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle Xiaomi, Oppo ve Huawei gibi markalarda her fiyat segmentine özel akıllı saat ve bileklikler üretiliyordu. Poco tarafında ise ülkemizde de resmi olarak satışa sunulan akıllı saat bulunmuyordu. Fakat günler sonra gerçekleştirilecek etkinlikte Poco Watch akıllı saat kullanıcıların beğenisine sunulacak. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Türkiye ihtimalle Poco Watch Akıllı Saat Günler Sonra Tanıtılacak!

Poco Watch Akıllı Saat

Poco, günler sonra gerçekleştirilecek etkinlikte Poco Watch modelini tanıtacak. Bununla beraber Poco Buds Pro TWS kulaklığının da bu etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Etkinlikte en çok ilgi görmesi beklenen model ise akıllı saat tarafından geliyor. İddialara göre 26 Nisan’da gerçekleştirilecek etkinlikte Poco Watch akıllı saat tanıtılacak. Aynı zamanda yeni modelin tasarım görselleri ve teknik özellikleri de sızdırılmış durumda.

Poco Watch Akıllı Saat

Ortaya çıkan ilk detayları incelediğimizde yeni modelin kare bir görünüme sahip olduğunu görmekteyiz. Bu panel 360 x 320 piksel çözünürlüğünde AMOLED bir panel olacak. Aynı zamanda bu ekranın 1.63 inç boyutuna sahip olması bekleniyor. Genel olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, farklı kayış renklerinin karşımıza çıkıyor olması önemli bir avantaj. Fakat uygun fiyatlı akıllı saat olarak karşımıza çıkması beklendiği için, uygulama yükleme tarafında beklentileri karşılamayabilir.

31 gram ağırlığa sahip olacak model, pil tarafında ise 225 mAh’lik bir kapasiteye sahip olacak. Aynı zamanda 5 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliği de bulunuyor. Bildiğiniz üzere önümüzdeki günlerde söz konusu model tanıtılacak. Bu modelin Türkiye’ye de geleceğini kesin gözüyle bakılıyor. Türkiye’de satıldığı takdirde, uygun fiyata satışa sunulacağı iddia edildiği için, ilgi gören akıllı saatler arasında yer alacaktır. Önümüzdeki haftalarda yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Huawei’nin Katlanır Telefonu Mate Xs 2 Günler Sonra Tanıtılıyor!

>> WhatsApp Paralı Olacak İddiaları Ortalığı Karıştırdı