Türkiye ihtimalli Redmi Note 11T 5G, tanıtım tarihi sızdırıldı

Redmi Note 11T

Ülkemizde de satışa sunulması beklenen Redmi Note 11T 5G modelinin tanıtım tarihi sızdırıldı. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi’nin alt markası Redmi, genellikle daha uygun fiyatlı modeller ile karşımıza çıkıyor. Redmi’nin ise ülkemizde de en çok tercih edilen markalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Redmi Note serisi modelleri, hem uygun fiyatlı olduğu için, hem de uygun fiyata yüksek performans sunduğu için, F/P dalında en çok sevilen modeller arasında. Söz konusu seriye yeni bir model daha ekleniyor. Ayrıca bu modelin ülkemizde de satışa sunulacağına dair sızıntılar da mevcut. 5G desteğine de sahip olacak modelin, diğer Note serisi modellerinden biraz daha iyi özelliklere sahip olması bekleniyor. İşte tanıtım tarihi de sızdırılan Redmi Note 11T 5G modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Türkiye ihtimalli Redmi Note 11T 5G, tanıtım tarihi sızdırıldı

Redmi Note 11T

Geçtiğimiz haftalarda Redmi Note 11 serisi kullanıcıların karşısına çıkmıştı. 3 farklı model ile karşımıza çıkan Redmi Note serisine yeni bir model daha eklenmek üzere. Söz konusu modelin, diğer Note serisi modellerinden en temel farklarından biri daha iyi bir işlemciye sahip olacak olması.

Redmi Note 11T 5G modeli hakkında bazı ortaya çıkan teknik özellikler mevcut. MediaTek imzalı Dimensity 810 işlemcisine sahip olan model, 90 Hz ekran tazeleme oranı ile bizleri karşılayacak. Ayrıca bu ekranın 6.6 inç büyüklüğünde ve Full HD çözünürlüğünde olacağı da sızdırıldı. Redmi Note 11T 5G modeli, 5.000 mAh kapasitesinde pile sahip olacak. Ayrıca bu pili desteklemek için ise 33W hızlı şarj desteğinin olması bekleniyor. 6GB/64GB, 6GB/128GB ve 8GB/128GB dahili depolama ve bellek seçenekleri ile sunulacak olan modelin, uygun fiyata sahip olması bekleniyor.

Kamera tarafında ise, arka kamerada ikili kameranın bizler, karşılayacağı görülüyor. Arkada bulunan ikili kameralar, 50 MP ana kamera ve 8 MP geniş açılı kamera olarak sıralanmış durumda. Ön kameranın ise 16 MP çözünürlüğünde olacağı biliniyor. 30 Kasım tarihinde Hindistan’da tanıtılacak olan modelin ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iPhone 13 Ekran Tamiri Kısıtlaması Kaldırılıyor: Apple Paragöz Olmadığını Göstermek İstiyor

>> Oppo, 5G destekli yeni telefonu ile karşımıza çıkacak: İşte Oppo A55s