Twitter Güncellemesi Önemli Problemleri Gideriyor: Şimdilik Sadece iOS Kullanıcıları

Twitter sosyal medya yasağından

Twitter güncellemesi önemli problemleri gidermesi ile biliniyor. Yeni gelen bu güncelleme sayesinde son derece can sıkıcı bir problem tamamen ortadan kaldırıldı. İşte konuyla alakalı merak edilen bütün ayrıntılar.

Dünyanın en büyük sosyal medya platformları içerisinde yer alan Twitter her seferinde yeni bir güncelleme alıyor. Bu güncellemeler ile birlikte birçok problem gideriliyor. Bunlardan bir tanesi ise kaybolan tweet ile ilgiliydi. Herhangi bir kullanıcı bir tweet gördükten sonra ona bir daha bakmak isterse aniden kayboluyordu.

Ortada herhangi bir gerekçe yokken kendiliğinden kaybolan tweet problemi iOS kullanıcıları için giderildi. Twitter tarafından yapılan açıklamalara bakılırsa önce web sürüm sonra iOS kullanıcıları bu sorundan tamamen kurtuldu. Ancak Android kullanan kişiler ne yazık ki bu problem ile karşı karşıya kalmaya devam edecek.

Twitter güncellemesi önemli problemleri kapatıyor

ABD merkezli sosyal medya devi tarafından yapılan açıklamalara bakılırsa Android ekosistemi için bazı çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalar ile birlikte kaybolan tweet sorunu tamamen ortadan kaldırılmış olacak. Her ne kadar olumlu gelişmeler yaşansa bile yine de Android kullanıcıları buna pek memnun olmadı.

Twitter güncellemesi önemli

Twitter henüz bu problemin neyden kaynaklı olduğunu açıklamadı. Kaybolan tweet problemi durduk yere gerçekleşiyor ve bu konuda herhangi bir uyarı bile ortaya çıkmıyor. Durum böyle olunca kullanıcılar hangi sebepten dolayı böyle bir problem ile karşılaştıklarını merak ediyor. Henüz şirket tarafından bununla ilgili bir açıklama yapılmadı.

Twitter değişim sürecini iyi yönetiyor

Sosyal medya devi Twitter genellikle değişim aşamalarını oldukça iyi bir şekilde yönetiyor. Hatırlayacağınız üzere Fleets özelliği büyük bir tepki toplamıştı. Pek fazla kişi tarafından kullanılmadığı için Twitter bunu kaldırmak zorunda kaldı.

Twitter kullanıcıları platformun Instagram gibi olmasını açıkçası pek istemiyor. Bu nedenle yeni değişikliklere her zaman kapı aralamıyorlar. Peki sizce Twitter tarafından daha başka hangi özellikler değiştirilmeli? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Twitter Alışveriş Özelliği Kullanıcılarla Buluşuyor: Yeni Facebook Doğuyor

>> Twitter Arama Özelliği Her Şeyi Değiştirecek: İşte Bomba Gibi Güncelleme