Kripto Para Devleri İçin Fiyat Tahminleri: BNB, SOL ve ADA

Ethereum yukarı doğru

Kripto para devleri için bazı fiyat tahminleri yapılıyor. Bu fiyat tahminlerine bakılırsa önümüzdeki günlerde olumlu bir hava esecek gibi görünüyor. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen bütün ayrıntılara birlikte bakalım.

BNB, SOL ve ADA kripto para dünyasının demirbaşları olarak biliniyor. Bu kripto para birimleri son derece güçlü bir yatırımcı sayısına sahip. Genellikle bu tür dijital varlıkları elinde tutanlar uzun süreli olarak bekliyor. Dijital varlıkların yaptıkları hareketlere bakılırsa önümüze belirli bazı tablolar çıkıyor.

Öncelikle BNB coin ile başlayalım. Bu kripto para birimi 21 Kasım 2020 tarihinde 605 dolardan aşağı düştü ve 532 dolara kadar çekildi. Önümüzdeki günlerde 691 dolar denemesini yapma ihtimali yüksek. Arkasında Binance olması onu ön plana çıkarıyor.

Kripto para devleri için geri sayım başladı

Kripto para birimlerine bakıldığında en önemli olanlardan bir diğeri ise SOL coin olarak görünüyor. Bu kripto para birimi 203 dolar seviyelerine kadar geriledi. Önümüzdeki günlerde 259 dolar denemesi yapma ihtimaline sahip. Özellikle Ethereum için en önemli rakiplerden bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz.

Kripto para devleri

ADA coin ise ne yazık ki bu yılın ikinci yarısında kötü bir performans sergiliyor. Beklenmeyen bir şekilde düşüş aşamasına geçen bu kripto para devi bugünlerde 1,62 dolar seviyelerine kadar geriledi. Eğer önümüzdeki günlerde iyi bir çıkış yapamazsa 1,5 desteğine çekilebilir. Şimdilik ilk hedefinin 1,8 dolar olduğunu söyleyebiliriz.

Kriptolarda heyecanlı bekleyiş sürüyor

Özellikle son dönemlerde kripto paraların çok daha agresif hareketler yapması bekleniyor. Bitcoin ne yazık ki bir türlü 60 bin seviyelerine geri dönemiyor. Bu nedenle aşağı yönlü bir harekete maruz kaldığını söyleyebiliriz.

Önümüzdeki günlerde muhtemelen son defa yükselmeyi deneyecek olan tüm kripto para birimleri ilginç fiyat seviyelerine kadar çıkabilir. Ancak bunun gerçekleşmesi büyük oranda Bitcoin gibi devlere bağlı. Peki sizin kripto paralar ile ilgili beklentileriniz neler?

İlgili Haberler:

>> Bu Kripto Paraları Balinalar Topluyor: Yükselme İhtimalleri Olan 5 Altcoin

>> Hindistan Kripto Paraları Yasaklayabilir: Çılgınca Bir Hamle