UEFA eEURO 2020 maçları canlı yayınlanacak! Peki, nasıl izleyeceksiniz?

UEFA eEURO 2020 maçları canlı yayınlanacak! Peki, nasıl izleyeceksiniz?


UEFA eEURO 2020 finalleri 23–24 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.  EURO 2020 resmi sponsoru Coca-Cola, eEURO 2020 şampiyonasını, sosyal medya hesaplarından sporseverlerle buluşturacak.

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası ’nın Kovid-19 sebebiyle bir yıl ertelenmesiyle, tamamı çevrim içi oynanan UEFA eEURO 2020 ’ye olan ilgi daha da arttı. UEFAEuro2020 resmi sponsoru ve UEFA eEuro 2020’nin canlı yayın haklarına sahip olan Coca-Cola, eEURO 2020’nin şampiyona karşılaşmalarını sosyal medya hesaplarında tüm sporseverlerle buluşturacak.

23–24 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek şampiyona kapsamındaki tüm maçlar Coca-Cola’nın Facebook hesabından izlenebilecek. Özet görüntüler ve şampiyona ile ilgili haberlere ise Coca-Cola Instagram ve Twitter hesaplarından ulaşılabilecek. Coca-Cola ayrıca, finallere katılacak Türkiye milli takımının e-sporcularına da iletişim ve ürün desteği verecek.

Gruplarında ilk 2 sırayı alan ekipler, çeyrek finale yükselecek. eEURO 2020’de Türkiye’nin yanı sıra İtalya, Sırbistan, Romanya, Bosna Hersek, Yunanistan, İsrail, Lüksemburg, Hollanda, Almanya, Fransa, İspanya, Danimarka, Karadağ, Avusturya ve Hırvatistan mücadele edecek.UEFA eEURO 2020

UEFA ve dünyanın en büyük oyun şirketlerinden Japonya merkezli Konami’nin ortaklaşa düzenlediği e-spor turnuvası eEURO 2020’de ülkemizi temsil eden milli oyuncularımız Mücahit Sevimli ve Ali Doğan Barutçu, Türkiye’nin adını Avrupa’nın en iyi 16 takımı arasına yazdırdı. eEURO 2020 Play-Off Grubu’nda İspanya ve Danimarka’nın ardından üçüncü olan Türkiye, şampiyonaya katılım hakkı kazandı. Şampiyonada Türkiye, B grubunda Danimarka, Sırbistan ve İtalya ile eşleşti.

UEFA eEURO 2020 Haberi Özeti

UEFA ve dünyanın en büyük oyun şirketlerinden Konami’nin ortaklaşa düzenlediği e-spor turnuvası UEFA eEURO 2020 finalleri 23–24 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek. EURO 2020 resmi sponsoru Coca-Cola, eEURO 2020 şampiyonasını, sosyal medya hesaplarından sporseverlerle buluşturacak. Şampiyona kapsamındaki tüm maçlar, Coca-Cola’nın Facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak, özet görüntülere ve şampiyona ile ilgili haberlere ise Coca-Cola Instagram ve Twitter hesaplarından ulaşılabilecek.

eEURO 2020 Play-Off Grubu’nda İspanya ve Danimarka’nın ardından üçüncü olan Türkiye, eEURO 2020 şampiyonasında, B grubunda Danimarka, Sırbistan ve İtalya ile mücadele edecek. Gruplarında ilk 2 sırayı alan ekipler, çeyrek finale yükselecek.

eEURO 2020 maçlarını canlı izlemek için Coca-Cola Türkiye Sosyal Medya hesaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Coca-Cola Türkiye Facebook Hesabı

Coca-Cola Türkiye Twitter Hesabı 

Coca-Cola Türkiye İnstagram Hesabı 

 

>> PUBG 7.2 Güncelleme Hazır! Bakın Yeni Özellikler Neler?


CEVAP VER