Ünlü Analist 5 Altcoin İçin Uyardı: Büyük Artış Yaşanacak

Telegram'dan kripto para

Ünlü analist 5 altcoin ile ilgili son derece olumlu açıklamalara yer verdi. Bu kripto para birimlerine çok güvendiğini görüyoruz.

Dünyanın en ünlü analistleri içerisinde yer alan Cheeky Crypto bazı dijital varlıklar için öneride bulundu. Önerdiği kripto para birimlerine baktığımızda genellikle yeni olduğunu görüyoruz. Onun önerdiği ilk dijital varlık COS oldu. Şu anda 0,014 dolar üzerinden işlem gören bu dijital varlık ünlü analist için yatırım yapılabilir düzeyde.

Şu sıralar 1,28 dolar üzerinden işlem gören GRID büyük favori olmayı başardı. Tüketicilere yenilenebilir elektrik sağlamak için blok zincir oluşturan bu dijital varlık özellikle enerji krizine çözüm olabilir. Küresel çapta yenilenebilir elektrik sağlamak çok büyük bir avantaj oluşturacaktır.

Ünlü analist 5 altcoin için öneride bulundu

Ünlü analist tarafından yapılan açıklamalara baktığınızda bir diğer önemli kripto para biriminin AIT olduğunu görüyoruz. Yapay zeka uygulamaları için özel olan bir blok zincir tasarlıyor. Böylece kullanıcılar yapay zeka ile daha entegre hale gelebiliyor. Ethereum ağı üzerinde çalışan bu kripto para biriminin potansiyeli yüksek.

Ünlü analist 5 altcoin

AVAX bir diğer önemli yüksek potansiyelli kripto para birimi olarak ön plana çıkıyor. Bu dijital varlık en büyük Ethereum rakiplerinden bir tanesi olarak görülüyor. Önümüzdeki günlerde fiyatında ciddi oranda artışlar yaşanabilir. Bu durum yatırımcısının yüzünü güldürecektir. Şimdilik 80 dolar seviyesini bile geçmeyi başardı.

Yatırımcılar uyarıda bulunmayı ihmal etmiyor

Konuyla ilgili yapılan açıklamalara baktığımızda analistlerin en çok önerdiği bir diğer kripto para birimi ONE oldu. Uygulamaların oluşturulmasını ve kullanılmasını sağlıyor. Böylece merkeziyetsiz uygulamalar her zamankinden çok daha fazla ön plana çıkmayı başarıyor. Bu dijital varlık şu sıralar 0,15 dolar üzerinden işlem görüyor.

 

Her ne kadar analistler yatırım yapılması gereken dijital varlıklara işaret etse bile yine de dikkatli olmak gerekiyor. Son derece yüksek iniş ve çıkışlar olduğu için paranızın önemli bir bölümünü kaybedebilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralarda Haftanın Önemli Gelişmeleri: En Fazla Konuşulanlar

>> Bitcoin ve Kripto Paralar Ralliye Başlayabilecek Mi?